В Запоріжжі побудують АЗК на небезпечній відстані від гуртожитку ЗНТУ

Зображення завантажується

В Запоріжжі побудують АЗК поруч з гуртожитком ЗНТУ №4 і приватними будинками. Інформація про це опублікована в реєстрі Містобудівних умов та обмежень. 

У грудні 2021 року, департамент архітектури видав дозвільну документацію на будівництво АЗК. Комплекс планують розмістити на ділянці по вулиці Троїцька, 50
( до цього Чекістів), що поруч з гуртожитком ЗНТУ №4. Крім того, посусідству  знаходяться й інші приватні будинки. 

За планом зонування це – В-5 – Зона підприємств V класу шкідливості, де можна розміщувати підприємства, що є джерелами забруднення навколишнього середовища і потребують санітарно-захисних зон – 50м. І автозаправний комплекс в цей перелік входить, однак є нюанс. 

Нюанс у тому, що за нормами безпеки, зазначеними в ДБН Б.2.2-Х:201Х «Планування і забудова територій» відстань від АЗК до житлових будинків, у цьому випадку будинками має бути не менше ніж сто метрів. 

Водночас якщо виміряти відстань навіть від самої крайньої точки ділянки до гуртожитку, то будівля знаходиться на відстані лише у 78-80 метрах від АЗК. А інші будівлі в менше ніж 70 метрах. Тобто таке розміщення може бути небезпечним для людей. 

Дозвіл видали для фірми “Барас-Опт”, кінцевим бенефіціаром якої є Віталій Антонов – підприємець і засновник OKKO Group.  

Читайте також: В Запоріжжі поширюють маніпуляції про законопроєкт 4142

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі