Як має виглядати відбудований будинок по Зестафонській у Запоріжжі

Зображення завантажується

Вже понад рік на Зестафонській, 8 не починають процес відбудови, проте проєкт все ж розробили. «Запорізький центр розслідувань» показує, як має виглядати будинок у майбутньому, а також нагадує, що відбувається з будинком зараз 

У Запоріжжі йде процес відбудови: вже у березні мають завершити перший будинок по Зестафонській, 10. Водночас багатоповерхівка № 8 по цій вулиці залишається поза процесом відновлення. 

Остання спроба провести закупівлі і почати ремонт будинку була у вересні 2023 року. Згодом, коли не знайшлося жодного охочого забудовника, закупівлю скасували. Ймовірно, її мали оголосити знов для продовження пошуків, проте цього не відбулося. 

Офіційних коментарів, чому процес не рухається і коли можна очікувати на зміни, представники міської ради не дають. Водночас проєкт, згідно з яким мали б відновити будинок, наявний, опубліковано і його макет. Далі показуємо, як має виглядати будинок після ремонту.

Коли почнуться роботи і чому зараз процес не рухається, журналістки “ЗЦР” зʼясовують. А поки нагадаємо, що Зестафонську,8 мають повністю відбудувати. Про це свідчать не тільки вже безрезультатно оголошені тендери, але й висновки експертизи.


Детальніше про процес, основні проблеми і зміни, що відбувалися впродовж цього часу, ми розповідаємо у нашому відео.

Читайте також: Відбудова чи сертифікати: чому у Запоріжжі “стоїть” процес з відновлення Зестафонської,8

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі