Вулиця Дугіної в Мелітополі: містяни не помітили і здивувались, рашисти перелаялись

Зображення завантажується

Для численних Z-пабліків минулий тиждень завершився просуванням новини, яка безпосередньо стосується Запорізької області. Вони злагоджено опублікували повідомлення про те, що мешканці Мелітополя нібито підтримали перейменування однієї зі своїх вулиць на честь російської пропагандистки Дар’ї Дугіної.

Більшість рашистських телеграм-каналів з очевидних причин не відкриває коментарі, або ж коментатори там могли б бути, але їх чомусь немає. Втім, на ТГ-каналі колаборанта Володимира Рогова під цією новиною трапилося епічне обговорення.

Одразу зауважимо: під постом Рогова лише 2-3 коментатори, про яких точно можна сказати, що вони за Україну. Це й не дивно: публікувати негатив у пабліку окупаційної адміністрації можуть лише ті, хто повністю відчуває в безпеці себе і своїх рідних. Тож абсолютна більшість коментаторів – або місцеві “активісти” (хоча б на рівні пообговорювати новини), або прямі боти, або взагалі персонажі, які не мають до Мелітополя жодного стосунку. Тому дискусія загалом мало лояльна до України, але пізнавальна та кумедна.

Обговорення починається з кількох захоплено схвальних “Підтримуємо”, проте далі, очевидно, підтягуються реальні мелітопольці. Тут і з’ясовується абсолютно очікувана річ: городяни в принципі не знають, що вони не проти. У мелітопольців просто не питали:

А якщо запитають, можуть отримати дещо очікувану відповідь:

Незадоволені навіть ті, хто не надто лояльний до України:

Зрештою, трапляється очікуване: через перейменування починають сваритися між собою навіть більш і менш лояльні рашисти.

У треді відзначилися й українські коментатори. Вони тролять “за”росіян тим, що перейменовувати вулиці ті вже трошечки не встигають:

Дискусія швидко зводиться до того, у кого історія придумана, а в кого ні. Тож зі 145 коментарів на з’ясування стосунків припадає щонайменше третина.

Але особливого присмаку цій дискусії надає інше обговорення. Безпосередньо росіяни обговорюють новину набагато лаконічніше… і мелітопольським запутінцям це обговорення може не припасти до вподоби. Ми відшукали дуже показові коментарі на ТГ-каналі “Росіч”

Коротко і змістовно, можна навіть не коментувати. 

Втім, справді шкода, що цю затишну дискусію не бачать мелітопольці, які бадьоро підтримують Рогова. Можливо, ентузіазму трошки поменшало б?

Довідково: Дар’я Дугіна, донька відомого російського публіциста імперського спрямування Олександра Дугіна, загинула від вибуху машини, за кермом якої була, 15 серпня 2022 року. Сама Дугіна займалася комунікацією зі значною кількістю європейських правих і лівих євроскептиків та антиглобалістів, і низкою африканських “борців із неоколоніалізмом”. Стало обстоювала в публічній діяльності ідеї “руського миру”, була редактором сайтів у медіа-холдінгу Євгена Пригожина, незадовго до смерті потрапила під санкції за поширення дезінформації.  

Матеріал підготовано з використанням моніторингової системи YouScan

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі