В Запорізькій області суд відібрав у депутата від ОПЗЖ ділянку на березі Дніпра

Зображення завантажується

В Запорізькій області Кам’янсько-Дніпровський суд визнав незаконним рішення про виділення земельної ділянки депутату від “Опозиційної платформи – За життя” (ОПЗЖ) та наказав повернути землю у власність держави. Депутат спробував оскаржити рішення, але не вийшло. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на судовий реєстр

В лютому 2019 року Енергодарська місцева прокуратура звернулася до Кам’янсько-Дніпровського суду з позовом щодо повернення ділянка на березі Дніпра у власність держави. Виявилося, що ще у 2016 році Іванівська сільрада Кам’янсько-Дніпрвського району виділила земельну ділянку депутату Енергодарської міської ради від партії “Сильна Україна” Анатолію Мариненку. 

Ця ділянка розташована на березі Дніпра у межах прибережної захисної смуги і, до моменту виділення, її цільове призначення було рекреаційне. Однак рішенням сільради рекреацію змінили на сільськогосподарські землі. 

Суд позов задовольнив, зобов’язав Анатолія Мариненка повернути ділянку, а рішення Іванівської сільради скасувати. Однак колишній депутат Енергодарської міськради і теперішній депутат Василівської районної ради від “Опозиційного блоку – За життя” (ОПЗЖ) не погодився з цим і подав апеляцію.

У заяві він зазначив, що його ділянка не єдина така, а прокуратура не звертає уваги на інші аналогчно розташовані ділянки. Крім того, документи на земельну ділянку передбачали дотримання ширини прибережної смуги. 

Запорізький апеляційний суд  скаргу позивача не задовольнив і залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Цікаво, що зараз Анатолій Мариненко є членом постійної комісії з питань законності та боротьби із злочинністю Василівської районної ради. 

До речі, поряд з ділянкою Мариненка, розташована ще одна аналогічна ділянка, яку у 2016 році Іванівська сільрада виділила Снежині Холод, дружині колишнього депутата Енергодарської міської ради Сергія Холода також від партії “Сильна Україна”. Енергодарська місцева прокуратура домоглася в суді повернення і цієї ділянки також.

Зараз Сергій Холод обіймає посаду заступника Енергодарського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Читате також: В Запоріжжі намагаються повернути до власності громади ділянку на березі Дніпра

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі