В Запоріжжі територію колишнього дитячого табору “Дружба” на Великому Лузі віддають фірмі брата Шурми

Зображення завантажується

В Запоріжжі ще одну ділянку на Великому Лузі віддали під забудову фірмі, що пов’язана з братом Ростислава Шурми – Олегом. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на рішення міської ради

Запорізька міська рада на сесії, що відбулася 3 листопада, узгодила розробку землевпорядної документації для відведення земельної ділянки по вулиці Відомій 20а (колишня Центральна), де раніше розташовувався дитячій табір “Дружба” коксохімічного заводу. Землю збираються віддати Обслуговуючому кооперативу “ЖБК “Сосновий парк”.

Площа території майже 8 гектарів. Це, якщо порівняти, три сквери Яланського чи майже вся облаштована частина Вознесенівського парку.

Ділянка за Генпланом Запоріжжя – це територія рекреаційних закладів, але за Зонінгом – це зона Ж-1П (зона перспективної садибної забудови). У цій зоні можна будувати окремі житлові будинки садибного типу та окремо розміщені блоковані житлові будинки на 2 сім’ї не вище 4 поверхів. 

Таке розходження сталось тому, що нікому було контролювати міську владу, коли вона розробляла зонінг, який мав би уточняти і доповнювати генплан, а не суперечити йому. 

Засновниками кооперативу “ЖБК “Сосновий парк” є ТОВ “Лайтхаус Україна”, Дмитро Лагоний та Юлія Чуб. Бенефіціаром фірми “Лайтхаус Україна” є брат Ростислава Шурми – Олег Шурма. У власниках також зазначені ТОВ “Азімут Трейдінг Запоріжжя” та АТ “ЗНВКІФ “Квантум”, власником яких також є Олег Шурма. 

До речі, “земельні питання” на цій сесії знову приймали одним пакетом. З 60ти присутніх депутатів – 54 проголосували “ЗА” земельний пакет, а 6 – не голосували.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ФРАКЦІЯМИ ТА ГРУПАМИ

Назва фракції(групи)ЗАПРОТИУТР.НЕ ГОЛОС.Усього деп.ПрисутніВідсутні
“ПАРТІЯ ВОЛОДИМИРА БУРЯКА “ЄДНАННЯ”1500015150
“СЛУГА НАРОДУ”1200113130
“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”1000112111
“ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”600411101
“НОВА ПОЛІТИКА”6000660
“ПАРТІЯ ШАРІЯ”5000550

Читайте також: “Епіцентр” викупив орендаря Вознесенівського ринку і схилу на 10 гектарів поруч

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі