“Епіцентр” викупив орендаря Вознесенівського ринку і схилу на 10 гектарів поруч

Зображення завантажується

У підприємства, яке орендує землю під Вознесенівським ринком і двома ділянками поруч, змінилися бенефіціари. Тепер ним володіють власники будівельної мережі “Епіцентр”. 

25 жовтня, у приватного підприємства “Стерк” змінилися власники. Ще донедавна воно належало інвестиційному фонду “Геліос”, одним з бенефіціарів якого є Олег Шурма, брат Ростислава Шурми. Останній значився і керівником фонду, однак 8 листопада його змінила Ксенія Шурма.

Наразі, кінцевим бенефіціаром приватного підприємства “Стерк” стала фірма “Епіцентр К”, в особі Олександра і Галини Герег. Більш відомим мережею будівельних магазинів “Епіцентр”. А директором став Вадим Севастьянов, який є юрисконсультом “Епіцентр” і адвокатом.Він же очолював ТОВ “Експертбудсервіс”, коли “Епіцентр” викупив у Кальцева цю фірму-орендаря ділянки поряд з “Метро”, де згодом збудували новий супермаркет.   

Зокрема, такі зміни можуть бути пов’язані з тим, що Ростислава Шурму планують назначити на одну з посад в Офісі Президента України. Зокрема, як днями повідомляли наші колеги з “Української правди”, саме Шурма стане новим заступником Андрія Єрмака. 

Нагадаємо, що з 2020-го року підприємству “Стерк” належить три ділянки. Вони знаходяться між вулицею Перемоги та Набережною автомагістраллю. Це територія Вознесенівського ринку, паркінг з виходом на Набережну магістраль та ділянка схилу на 10 гектарів поруч з ринком. Детальніше про це, ви можете почитати в наших матеріалах.   

До зміни власників підприємство планувало побудувати торгово-розважальний центр із комплексом адміністративних споруд та трирівневим паркуванням. Так, центр вирішили звести на території, де зараз знаходиться “Тарасова груша” – пам’ятка природи, а адміністративні будинки на території сьогоднішнього Вознесенівського ринку.

Також читайте: В Запоріжжі на території спортшколи “Металург” побудують два ТРЦ в 6 і 10 поверхів

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі