В Запоріжжі суд дав “умовне” за злив позицій ЗСУ

Зображення завантажується

Орджонікідзевський райсуд заслужив медальку “за гуманність”, адже вирішив суворо не карати запорізького водолазника-рятівника за дві зради поспіль.

У судовому реєстрі “Запорізький центр розслідувань” знайшов цікаву справу, що стосується водолаза-рятівника, який працює в Запорізькій міській рятувально-водолазній службі.

Так, у серпні цього року чоловік через месенджер Telegram залишив на якомусь з окупаційних каналів коментар про переміщення українських військових (і зробив це доволі безграмотно): «Укропы бегут с позицый Орехов и в 07.00 прошло 2 колонны по набережной Запорожья в сторону днепропетровска, в колонне около 13 легковых джипов с прицепами, набитые шматьем и вещами и 5 уралов сзади!!!!»

На цьому рятувальник-водолазник не зупинився, і в тому ж серпні, менш ніж через тиждень, здав розташування українських військових на острові Хортиця, а також навів на позиції ЗСУ, що розташовувалися на одній з баз відпочинку на так званій “Волнє”.

Зраджуючи Україну втретє, чоловік знову скористався месенджером Telegram, написавши в кометарях, що бачив пуски ракет HIMARS з одного місця на Хортиці. 

У вересні водолазника “взяли за жабри”. При цьому, судячи з тексту ухвали, обвинувачений повністю визнав свою винуватість, сприяв розслідуванню, а також щиро покаявся. Саме тому, замість строку у 5 років позбавлення волі, Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя звільнив рятувальника від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк на 2 роки.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Тетяна
Гість
Тетяна
25.12.2022 10:38

Запоріжжя це столиця корупції! Одні гуманітарну допомогу розкопали і нічого, а інші зрадники, яким також нічого за це не буде. Це дно!