В Запоріжжі поставили кіоск на фундамент серед газону – «ЗЦР» звернувся до мерії

Зображення завантажується

На Правобережному пляжі поставили ще один кіоск-кав’ярню. Але не на тротуар, а на фундамент, «заливши» бетоном частку газону. «Запорізький центр розслідувань» побачив порушення і надіслав до департаментів міськради скаргу.

Вже декілька тижнів запоріжці дивуються, що на Правобережному пляжі, на його «набережній» частині для прогулянок встановили кіоск з кавою. Точніше, викликає подив не сам кіоск, а те, що його встановили на газон, а не на тротуар. Частину газону під кіоск, приблизно 16 квадратних метрів, перед цим «закатали» у бетон. І це вже порушення. Тому що такі кіоски, які офіційно називаються «тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності», не повинні мати під собою фундамент, щоб їх було можна швидко перенести.

Фото порталу Zabor, одне з чисельних

Також кіоск знаходиться не впритул до бордюру, а за метр від нього, і траву на цій смузі швидко витопчуть, коли почнеться сезон.

Газони потрібні в Запоріжжі, щоб було менше пилу і спеки, і закатувати навіть невеличкий клаптик трави в бетон, коли поруч є тротуар – погано.  

Як нам повідомили в Департаменті муніципального управління, вони видавали на цю точку 47°52’33.2″N 35°04’54.6″E паспорт прив’язки саме як «тимчасовій споруді» без фундаменту. Паспорт прив’язки отримала ТОВ «Асортт» Аліни Шрамко і Андрія Сірого, які є власниками мережі кав’ярень CoffeeArt і самого товарного знаку.

Відповідь Департаменту Муніципального управління – хто “вписався” на газоні

Відтак, ЗЦР звернувся до Департаменту муніципального управління і Департаменту архітектури і містобудування зі скаргою і вимогою провести перевірку – щоб вони прийшли на місце і зафіксували, чи є цей бетонний майданчик фундаментом і чи мало право ТОВ «Асортт» так робити.    

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі