В Запоріжжі планують побудувати нову багатоповерхівку замість АЗК

Зображення завантажується

В Запоріжжі фірма вирішила побудувати багатоповерховий комплекс замість АЗК. До цього, автозаправку планували ще з 2019-го року і на небезпечній відстані від вже існуючих будинків. Однак, плани в черговий раз змінилися.

Наприкінці грудня 2021 року, депутати Запорізької міської ради погодили внесення змін до детального плану на АЗК. Так, фірма “Піонер Девелопмент” запропонувала замінити автозаправочний комплекс і приміщення автосалону, які планувалися раніше, на багатоповерховий комплекс. 

Мова йде будівництво на перетині вулиці Української, 29 та Прибережній автомагістралі. Фірма “Піонер Девелопмент” орендує ділянку з 2007-го року під багатоповерхівку, але за багато років будинку так і не з’явилося. Натомість у 2019-му фірма вперше почала узгоджувати ДПТ для АЗК.

Детальний план територій був потрібний для того, щоб змінити цільове призначення ділянки з житлової забудови на заправку. Ще тоді, “Запорізький центр розслідувань” писав про порушення. По-перше, відстань від АЗК до будинку має становити мінімум 100 метрі, а в цьому випадку є тільки 30-40 метрів. По-друге, тоді рішення приймав виконком, замість міської ради, як повинно бути за законом. 

Згодом, у вересні 2021 вже міська рада узгоджує розроблення Детального плану території для АЗК та автосалону з приміщеннями передпродажної підготовки автомобілів.
На грудневі сесії міськради також проголосували за рішення №91, яким узгодили розроблення проєкту землеустрою для розташування автозаправного комплексу.
Водночас з цим, іншим питанням, депутати погодили й початок процедури внесення змін до вже нового детального плану – для будівництва багатоповерхівки.
Нагадаємо, що бенефіціаром фірма «Піонер Девелопмент» є Віталій Антонов, який є також власником компанії “Окко-Схід”- мережі АЗС.

Читайте: Запорізька влада продала нерухомості на 8,9 мільйона через Прозорро.Продажі

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі