В Запоріжжі на краю парку Металургів “встромлять” девятиповерхівку

Зображення завантажується

В Запоріжжі, на краю парку Металургів, з’явиться новий житловий будинок. Фірма, що орендує ділянку, отримала містобудівні умови та обмеження. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на реєстр містобудівної документації

Влітку, на 6й сесії Запорізька міська рада погодила передачу в оренду ділянки біля парку Металургів під будівництво багатоповерхівки. Ділянку отримала фірма “Парковий 2019”.

Окрім оренди тим же рішенням міськрада змінили цільове призначення з земель для будівництва і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури на землі для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

На той момент на ділянці існував ресторан “Олімп” і, судячи з відгуків, він працював, приймав гостей та обслуговував ювілеї. 

Зараз фірма “Парковий 2019” вже отримала містобудівні умови та обмеження. Згідно документу, на ділянці планується житловий будинок висотою у 36 метрів – це приблизно дев’ять поверхів. Максимальний допустимий відсоток забудови ділянки в чверть гектара – 40%, тобто сам будинок займатиме площу до десяти “соток”. За сучасним плануванням, це буде приблизно будинок на два під’їзди. 

Фірмою “Парковий 2019” володіють наполовину Василь Сухомлін та Ірина Нечипуренко. 

Василь Сухомлин був помічником на громадських засадах народного депутата 8го скликання Миколи Фролова (ректора Запорізького національного університету”), очолює низку фірм з переробки аграрної продукції.

Читайте також: В Запоріжжі на території спортшколи “Металург” побудують два ТРЦ в 6 і 10 поверхів

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі