В Запоріжжі на території спортшколи “Металург” побудують два ТРЦ в 6 і 10 поверхів

Зображення завантажується

В Запоріжжі, на території спортшколи “Металург”, яку віддали минулого року в оренду, побудують два торгово-розважальних центри в 6 і 10 поверхів. Фірма-орендар ділянок вже отримала містобудівні умови та обмеження. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посилання на реєстр МБУтО. 

Департамент архітектури та містобудування Запорізької міськради видав фірмі “Спортхаус 20” містобудівні умови та обмеження на дві ділянки, які раніше були частиною території спортшколи “Металург”.

Згідно документації, на одній з ділянок, що розташована з боку проспекту Соборного, по вулиці 12 Квітня/ Сергія Тюленіна, з’явиться ТРЦ висотою в 19 метрів, що дорівнює, приблизно, 6 поверхів.

На іншій ділянці, по вулиці 12 Квітня, планують побудувати також ТРЦ, але вже у 30 метрів, що дорівнює, приблизно, 10 поверхам. 

Орендарем ділянок є фірма “Спортхаус 20”, директор – Олександр Солдатенко.

“Запорізький центр розслідувань” вже писав минулого року про передачу в оренду цих ділянок. Територію, зі зміною виду використання з розташування спортивного комплексу на розташування ТРЦ, віддали Ларисі Пархоменко на 19 років. 

Лариса Пархоменко є колишнім бенефіціарним власником і керівником фірми “Спортхаус 20”. Зараз бенефіціарами і засновниками є Олександр Солдатенко та Віталій Касянчик. 
Згідно минулорічної загальної характеристики Вознесенівського району, Олександр Солдатенко є власником кафе “Zerkala”. І він є власником двох фірм (“Іоліт-Плюс” та “Лайм Лаундж”), основна діяльність яких – “Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування”.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі