В Запоріжжі фірму підозрюють в присвоєнні грошей з “Громадського бюджету”

Зображення завантажується

В Запоріжжі фірму підозрюють в присвоєні “громадських” грошей виділених на реконструкцію спортмайданчику ЗНВК №64. Забудовник мав зробити сучасний майданчик, однак просто пофарбував футбольні ворота та заасфальтував доріжку для бігу. 

У вересні, Жовтневий райсуд задовольнив клопотання слідчого про продовження досудового розслідування. У справі за фактом про можливе заволодіння грошима, які виділили на капремонт майданчику НВК №64.

Так, восени 2019-го, до мешканців селища Чкалова звернулась директорка ЗНВК №64 з проханням допомоги виграти конкурс на Громадський бюджет – школі потрібен був ремонт стадіону. Сам навчальний заклад знаходиться по вул. Молочній, 36 в Шевченківському районі. Це в тих місцях, де Мокра Московка перетинає трасу Харків-Сімферополь.  

Мешканці швидко відреагували на прохання і організували збір голосів. Згодом, приблизно у листопаді громаду повідомили про перемогу. Проєкт мали реалізувати коштом “Громадського бюджету”. Його кошторис склав мільйон гривень. 

Натомість по закінченню робіт замість сучасного майданчика, громада отримала той же спортмайданчик – як стверджують мешканці. Фірма лише пофарбувала футбольні ворота та заасфальтувала доріжку, замість спеціального покриття для бігу. При цьому кошти на роботи були освоєні. 

Після цього, адвокат в інтересах мешканців селища написав заяву, яка і стала підставою для початку досудового розслідування. 

Наразі, була призначена будівельно-технічна експертиза, проведено допит свідків, слідчі отримали доступ до документів тощо. Водночас строк досудового розслідування спливає, тому слідчий і попросив продовжити його до вересня 2022. 

Нагадаємо, що “Громадський бюджет” або бюджет участі – це програма, яка дозволяє реалізувати проекти мешканців щодо покращення міста за рахунок коштів з міського бюджету.

Фірмою «Ділайн Інжиніринг» управляє Олександр Нєкрасов, а кінцевим бенефіціаром є Юрій Величко. Раніше, фірму також пов’язували з “Запоріжсталю”.

У тендерному портфоліо «Ділайн Інжиніринг» 78 виграних тендерів на загальну суму в понад 105 мільйонів гривень. Найбільшими замовниками за кількістю тендерів є Департамент освіти ЗМР, а також Департамент освіти ЗОДА.

Також читайте: В Запоріжжі брат Шурми хоче збудувати ще одну багатоповерхівку

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі