В Запоріжжі брат Шурми хоче збудувати ще одну багатоповерхівку

Зображення завантажується

Запорізька міська рада узгодила передачу землі під багатоповерхівку з офісами. Фірма-орендар планує зробити цей об’єкт з недобудованого медцентру з готелем. 

У вересні Запорізька міська рада узгодила низку земельних проєктів. Серед них проєкт щодо відведення землі під багатоквартирний комплекс з офісами. Мова йде про ділянку по вул. Сєдова, 4а, що навпроти клініки “Вітацентр”. 

До цього, у січні 2021-го, фірма “Комфорт центр Запоріжжя” викупила недобудову центру медичної діагностики з готелем. Сам акт приймання – передачі майна був укладений напочатку 2021 року. 

При цьому договір оренди між міською радою та “Комфорт центр Запоріжжя” був укладений в червні. Строк оренди до 2040 року. Ціна, яку орендар буде сплачувати за землю не вказана. 

Однак, нормативно грошова оцінка складає 13,1 мільйона гривень в цінах на 2016 рік. І саме на основі грошової оцінки визначається розмір податку. В цьому випадку орендар має сплачувати 3% від грошової оцінки на рік, а це 390 тисяч гривень або 30,2 тисяч у місяць.

“Комфорт центр Запоріжжя” була зареєстрована 15 січня 2021. А вже менше ніж через тиждень, фірма викупила нерухоме майно. Управляє  “Комфорт центр Запоріжжя” Тетяна Пельтек, а кінцевим бенефіціаром є АТ “Квантум” Олега Шурми. Який є братом екс гендиректора “Запоріжсталі” Ростислава Шурми.

Також читайте: В Запоріжжі збираються розширювати міжнародний аеропорт

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі