В Запоріжжі екс-депутат міськради від “Регіонів” забудував самовільно захоплену ділянку: прокуратура хоче повернути доступ

Зображення завантажується

В Хортицькому районі Запоріжжя вже декілька років існує самовільно зведена будівля на ділянці, призначеній під будівництво житлового дому. Директором фірми, що володіє цією будівлею, виявився екс-депутат міськради від Партії регіонів. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень

Як повідомляє Запорізька обласна прокуратура, Госсуд Запорізької області відкрив провадження до фірм про скасування десятка рішень щодо реєстрації прав власності на нерухомість, визнання недійсними договорів купівлі-продажу, а також усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою вартістю понад 50 млн грн.

Правоохоронці виявили, що на ділянці по вулиці Калнишевського, що в Хортицькому районі, існує самовільно зведена будівля у 295 квадратів. Ділянка, на якій розташована будівля, знаходиться у комунальній власності і призначена для будівництва багатоповерхівки.

Виявилося, що будівлю у 2017 році зареєстрували на фірму “Люкс Комфі”. Потім її поділили на 10 приміщень по 27,1 квадрати, які також зареєстрували на фірму “Люкс Комфі” і продали. Всі 10 приміщень, у тому ж 2017 році, перейшли до фірмі “Арт 2005”. 

У позові прокуратри також фігурує і фірма “Терра Віта V”, яку вони просять зобов’язати знести самочинно збудовані приміщення, щоб усунути перешкоди у користуванні ділянкою.  

Чинним директорами фірм “Люкс Комфі” та “Терра Віта V” є Олександр Музичук, також він є колишнім директором фірми “Арт 2005” до серпня 2017 року. У 2017 році директором став Євген Фомін, який на пару зі Світланою Музичук є засновником “Люкс Комфі”. А от вже фірма “Люкс Комфі” є засновницею “Терра Віта V”.

Олександр Музичук є колишнім депутатом Запорізької міської ради, обраним на місцевих виборах у 2010 році від “Партії регіонів”. На сайт ЦВК він підписаний як директор ТОВ “Формула”, яким є і донині. Обирався від округу №40, до якого входить саме та місцина, де зараз знаходиться самовільна забудова. 
На місцевих виборах у 2015 році він балотувався вже від “Нашого краю” по округу №45, але не пройшов.

“Запорізький центр розслідувань” вже писав про цю ділянку минулого року. Тоді повідомлялося, що колишній директор фірми “Люкс Комфі” Олег Білоцерківський звернувся до суду, щоб зняти з себе кримінальну відповідальність через строк давності.

В кінці 2016- го року він склав завідомо неправдиву декларацію про готовність до експлуатації об’єкта, позначеного як “Реконструкція будівлі гаражів”. На підставі цієї декларації держреєстратор оформив право власності на нежитлову будівлю на комунальній землі за фірмою “Люкс комфи”.

Ділянка вже у комунальній власності, але саме ці будівлі перешкоджають доступу до неї. Прокуратура ж хоче цей доступ повернути.

Читайте такаож: Прокуратура відсудила у фірми екс-кандидатки в депутати Запорізької облради ще 2 гектари у плавнях Дніпра

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі