Прокуратура відсудила у фірми екс-кандидатки в депутати Запорізької облради ще 2 гектари у плавнях Дніпра

Зображення завантажується

Прокуратура відсудила у фірми “Анхель Альянс” ділянку у плавнях Дніпра. Фірма намагалася залишити землю, посилаючись на приватну власність на території, але не змогла це довести. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на Запорізьку обласну прокуратуру

В 2019 році Прокуратура звернулася до Господарського суду Запорізької області з позовом в інтересах держави щодо повернення земельної ділянки у плавнях Дніпра назад до власності держави. 

Прокуратура вимагала визнати незаконним та скасувати запис у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно щодо права власності ділянкою за приватною особою. Правоохоронці посилались на те, що виконком Балабинської селищної ради не приймав рішення про передачу земельної ділянки у приватну власність. В архіві ЗОДА це рішення не знайшли. А якщо рішення не було,то і людина не набула права власності, але запис у реєстр таки внесли. Тому цей запис незаконний і подальша передача ділянки у власність спочатку «Адвекс Груп», а потім до «Анхель Альянс» відбувалися з порушенням.

Також прокуратура вимагала витребувати із володіння «Анхель Альянс» цю ділянку та повернути її державі. 

Господарський суд задовольнив позов, але згодом, вже у 2021 році фірма «Анхель Альянс» звернулася до суду за переглядом рішення, бо з’явилися нові невідомі обставини. А саме 4 будівлі, які за словами фірми розташовані саме на цій ділянці. 

З огляду на те, що фірма має на ділянці приватну власність, Господарський суд вирішив передивитися своє рішення і скасувати його. На супутниковій мапі можна роздивитись декілька об’єктів штучного походження на ділянці, але вони більше схожі на якісь технічні споруди, ніж повноцінні будівлі. 

Зрозуміло, що прокуратура не погодилася з цим і подала апеляцію, зазначивши, що документи, надані «Анхель Альянс» суду, не є технічною документацією,що встановлює межі земельної ділянки, а геодезист, який робив ці документи, не мав діючої ліцензії на той момент. Тому фірма не має належних доказів, що будівлі знаходяться саме на спірній земельній ділянці. 

Центральний апеляційний госсуд задовольнив апеляцію та залишив рішення першої інстанції в силі – повернути ділянку до держави в особі ЗОДА та ДП “Запорізьке лісомисливське господарство”.

Мова йде про ділянку на березі Дніпра у плавнях, недалеко від озера Кушугум, по вулиці Чубанова. Це незайманий зелений масив трохи вниз від Гребного каналу, до нього є з’їзд з дороги, що йде до бази “Прогресу”, там порівняно чистий і рівний берег, популярний серед місцевих рибалок. Це вже друга ділянка, яку прокуратура відсудила у фірми «Анхель Альянс». Місяць тому “Запорізький центр розслідувань” вже писав про аналогічну справу, але з ділянкою, що розташована поряд. 

Фірма «Анхель Альянс» належить Світлані Брусінській. Їй також належить і фірма “Адвекс Груп“, яка нібито отримала цю землю, а потім вже продала “Анхель”. На місцевих виборах у 2015 році Брусінська балотувалася до Запорізької обласної рада від партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність”. На сайті ЦВК Світлана записана як приватний підприємець, директор підприємства “Атріум“, яким вона є і зараз.

Читайте також: Запорожская прокуратура вернула участок в плавнях Днепра, которым владела фирма экс-кандидатки в депутаты облсовета

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі