“Тепловодоканал” підозрюють в незаконній закупівлі електрики у “моторівської” фірми

Зображення завантажується

КП «Тепловодоканал» закупило електрики на 1,8 мільйона гривень у фірми з орбіти “Мотор Січ” в обхід закону. Посадовці діяли задля власної вигоди і намагалися знищити докази. Інформацію опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень. 

В кінці липня, Енергодарський міськсуд розглянув клопотання слідчого про продовження досудового розслідування в справі про розтрату 1,8 мільйона представниками «Тепловодоканал».Так, у період з червня по липень 2019 року, посадовці всупереч законодавству, без тендеру, закупили електрики у фірми «ВЕК «Паливенерго».

На думку прокуратури, посадовці знехтували умовами процедури відкритих закупівель, яка потрібна для чесної конкуренції, а відтак укладення найвигіднішої. Однак КП діяло задля власної вигоди, а його представники перевищили службові повноваження. Щоб приховати докази посадовці умисно знищили програмне забезпечення підприємства, звіти та бухгалтерську та іншу документацію. 

Крім того, під час проведення тендеру були висунуті й зауваження до «Паливенерно» від іншого учасника. А також пропозиція відхилити фірму, через невідповідність тендерної документації. Наприклад, відсутність підписів, інормації, листів гарантії тощо. Однак, замовник з відхиленням не погодився. 

Такі дії ускладнили досудове розслідування, а тому слідчі й звернулись в суд з клопотання про продовження його строків. Суд повністю задовольнив клопотання. Відтак слідчі продовжать розбиратися в справі. Надалі вони повинні відновити документи та допитувати свідків та підозрюваних. 

Фірма “ВЕК“Палівенерго” керує Ігор Логійко, а кінцевим бенефіціаром вказана Ольга Калянова. Своєю чергою, її чоловік Андрій Калянов був помічником депутата Сергія Лоцмана, який працює на “Мотор Січ”.
Також Андрій Калянов виступав  представником компанії “Мрія” з групи “Мотор Січ”. До цього, у 2015-му році він балотувався в депутати міської ради від партії “Нова Політика”, що також належить до ПАТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва.

Про інші тендери виграні цією фірмою ви можете почитати в нашій попередній публікації

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі