“Запоріжелектротранс” закупив електрики на 38 мільйонів у фірми, пов’язаної з “Мотор Січчю”

Зображення завантажується

КП “Запоріжелектротранс” купив електроенергії майже на 38 мільйонів гривень на 2021 рік. Постачальником стала фірма “ВЕК”Палівенерго”, що пов’язана з людьми підприємства “Мотор Січ”.

19 липня, КП та фірма уклали додаткову угоду № 10 про сплату за енергетику бюджетним коштом. Інформація про це розміщена у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Окрім факту сплати, сторони можуть використовувати додаткові угоди для внесення змін до раніше укладеного договору щодо об’ємів та ціни за постачання. 

Наприклад, в допугоді №7 від 10 березня вказано, що вартість складає вже 2,47 грн/кВт-год, а об’єм електрики, що має поставити фірма 15,3 мільйона кВт-год. До цього, в січні 2021 року, КП та “Палівенерго” уклали угоду на постачання 21,5 мільйона кВт-год за ціною в 1,75 гривні за один кіловат. Тобто ціна збільшилася, а об’єм електрики відповідно зменшився. 

На тендер електрики для “Запоріжелектротранс” на 2021 рік подалося всього три учасники – “ВЕК””Палівенерго”, “Трістар енергія”, “Співдружність енерго”. При цьому ”Палівенерго” скаржився на “Трістар Енергія”, бо, на її думку, тендерна пропозиція конкурента не відповідала вимогам, а тому повинна бути відхилена. Однак, “Трістар Енергія” допустили до торгів, водночас відхиливши “Співдружність енерго”.

За результатами торгів переможцем стала “ВЕК”Палівенерго” з пропозицією 37,8 мільйона гривень. Ця ж фірма перемагала у 2019-му році, уклавши договір на 43 мільйони гривень (2,23 грн/кВт-год). А також, КП провело й ще один тендер на постачання електроенергії в період з 1 серпня 2020 по 1 лютого 2021 на суму 21,8 мільйона гривень, який також виграла “Палівенерго”. 

Нагадаємо, що комунальне підприємство “Запоріжелектротранс” опікується електричним транспортом в Запоріжжі, зокрема й займається закупкою енергії для тролейбусів на відомих містянам маршрутах – №17, №18, №39,№94 та інші. 

ТОВ “ВЕК“Палівенерго” керує Ігор Логійко, а кінцевим бенефіціаром вказана Ольга Калянова. Своєю чергою, її чоловік Андрій Калянов був помічником депутата Сергія Лоцмана, який працює на “Мотор Січ”. Також Андрій Калянов виступав  представником компанії “Мрія” з групи “Мотор Січ”.

До цього, у 2015-му році він балотувався в депутати міської ради від партії “Нова Політика”, що також належить до ПАТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва. 

Також читайте: Суд взыскал 841 тысячу гривен задолженности с райадминистрации Днепровского района

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі