Росіяни призначили “прокурора” Запорізької області

Зображення завантажується

Росіяни призначили “прокурора” тимчасово захопленої частини Запорізької області. Ним став уродженець Хабаровська Кирил Осипчук, який останній рік був заступником прокурора Ростовської області.

Наприкінці року, 29 грудня, президент РФ призначив нових “прокурорів” на тимчасово захоплених росіянами територіях – Луганської, Херсонської, Донецької та Запорізької областей. Всі “прокурори”, окрім Андрія Співака, є росіянами. Зокрема, на посаду так званого прокурора на Запоріжжі отримав Кирило Оспичук родом з Хабаровська. “Запорізький центр розслідувань” проаналізував його біографію і розповідає детальніше про нього. 

Хто такий Осипчук?

48-річний росіянин Кирило Осипчук понад 20 років пропрацював на різних посадах у прокуратурі Хабаровського краю – від слідчого до прокурора області. Водночас він є старшим радником юстиції РФ. 

У Хабаровську він пробув до березня 2021, після чого Осипчука підвищили до першого заступника прокурора Ростовської області. 

Впродовж останніх років Осипчук почав постійно зʼявлятися у публічному просторі – давати коментарі, інтерв’ю, виступати у ролі експерта. 

Також, у 2021-ці Осипчук став героєм ряду матеріалів про прибутки, які чоловік не міг пояснити. Так, стало відомо, що за 2020 рік він заробив у чотири рази більше за свого начальника, а саме 14 мільйонів рублів. При цьому Осипчук немає бізнесу і не декларує жодного майна. 

Тепер, Кирила Осипчука призначили на незаконно створену посаду “прокурора” захопленої Запорізької області. Про головні напрямки його “роботи” загарбники поки що не повідомляють.

Нагадаємо, що раніше росЗМІ повідомляли про те, що допомогати Осипчуку повинні Дмитро Загоруйко та Олександр Спицин. Перший – донедавна був заступником прокурора РСО-Аланія, а другий до призначення на захоплених територіях старшим помощником прокурора Севастополя.

Читайте також: “Ставь галочку здесь”: “Референдум” на Запоріжжі і роль у ньому колаборантів

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі