Прифронтові школи Запорізької області першими в Україні отримали ноутбуки для мобільних класів

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

Українські благодійники за підтримки Гуманітарного фонду для України сприяють подоланню проблем дітей, які не можуть навчатися у звичному режимі. Дев’ять шкіл у найвразливіших селах Запорізької області  отримали спеціальні ноутбуки для мобільних класів

Проєкт проводять дві благодійних організації: “100% життя” та “Українська посмішка”. Він має допомогти дітям з обстрілюваних територій навчатися хоча б дистанційно. Зараз не всі учні в селах Запорізької області мають навіть таку можливість – не вистачає техніки.

Подолати проблему хочуть за допомогою мобільних класів. У кожному такому класі буде по 8 ноутбуків для школярів, по одному пристрою для вчителя, набір аксесуарів для дітей з особливими освітніми потребами, а також зарядна станція з роутером. 

На ноутбуках встановлено цифровий підручник eKidz. Він вчить читання і розвитку мовлення іноземними і рідною мовами з використанням штучного інтелекта. Крім того, пристрій містить ліцензійне програмне забезпечення від Майкрософт, методичні рекомендації, художню літературу для шкільної бібліотеки.

Запорізька область стала першою, яка отримала ноутбуки за програмою. Крім нашої, їх передадуть також до сел у Донецькій, Дніпропетровській, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях.

Читайте також: “По всій Україні збирають книжки для укриттів у Запорізькій області”

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі