Посадовицю ЗОВА підозрюють у розкраданні 777 мішків борошна з гуманітарки

Зображення завантажується

Суд постановив продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо Людмили Грабчилєвої, яка підозрюється у розкраданні гуманітарного вантажу на суму у півмільйона гривень

Судячи з матеріалів справи, які опублікували в судовому реєстрі, заступниця директора департаменту начальника Управління економіки будівництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької обласної військової адміністрації Грабчилєва Л.Л. відповідала за отримання гуманітарного вантажу, який прибував потягом.

На початку березня пані заступниця, не складаючи жодних актів приймання-передачі, отримала гуманітарний вантаж, в тому числі – 1357 мішків борошна. З них частину (580 мішків борошна по 50 кг кожний) вона спрямувала на адресу зареєстрованого ЗОВА гуманітарного хабу на Запоріжкран, а іншу частину (777 мішків) передала на інший склад поряд, що не входить до офіційного списку приміщень, в яких має зберігатися гуманітарна допомога.

Як формулює слідство, це “надало можливість невстановленим органом досудовим слідством особам вільно розпоряджатися продукцією, переданою до приміщень за адресою: м. Запоріжжя, вул.Сортувальна, 3, на свій власний розсуд”. Як з’ясували перевірки, ці мішки в подальшій звітності гуманітарного хабу так і не були відображені.

Відповідно, слідчі підозрюють пані Грабчилєву у розтраті 777 мішків з борошном на суму у 490 тисяч 131 грн. 5 вересня посадовицю повідомили про підозру, а 5 грудня мав закінчитися строк досудового розслідування, втім й досі триває експертиза, яку необхідно долучити до справи, тому слідчий суддя постановив продовжити строк розслідування до 5 лютого 2023 року.

Загалом же у матеріалах судової справи вказано, що у період з 1 по 20 березня 2022 року на адресу вищевказаного хабу було отримано гуманітарний вантаж у кількості 1790,1 палети, 580 мішків (по 50 кг) муки та 14 одиниць генераторів.

Читайте також: “Ставь галочку здесь”: “Референдум” на Запоріжжі і роль у ньому колаборантів

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі