Півгектара заказника “Солов’їна роща” на березі Дніпра продають за 3 мільйони

Зображення завантажується

Підприємець продає три ділянки землі, загальною площею у 0,48 гектари на території заказника “Солов’їна роща” за 105 тисяч доларів , тобто майже три мільйони гривень.

Євген Тмур зареєстрував ці ділянки на 0,18 та дві 0,15 гектар у 2018 році як землі господарського призначення для ведення садівництва. Не дивлячись на те, що згідно кадастрової карти они належать до природно-заповідного фонду та фактично знаходяться на території заказника “Солов’їна роща”. Заказник відноситься до ботанічного, знаходиться на березі Дніпра, неподалік від очисних споруд правого берега та створений ще у 80-тих роках. Його площа – 45 гектарів, так вказано в реєстрі природного-заповідного фонду України. Але фактично зареєстрована ділянка для лісництва займає 44,4 гектари, якраз не вистачає площі ділянок підприємця.

Згідно закону “Про природно-заповідний фонд України” території можуть використовуватися у природоохоронних, науково-дослідних, оздоровчих та рекреаційних, освітньо-виховних цілях. Використання землі у господарських цілях може бути лише у випадках, коли це не шкодить території. 


Власник ділянок, Євген Тмур, у минулому був власником фірм “Лібра” та “Лібра-А”, які займаються будівництвом та оптовою торгівлею. Його дружина, Світлана Тмур була в числі акціонерів вже ліквіданового “Запоріжсталь-Інвест”, який влохив до групи “Індустріал” Ігоря Дворецького та Артура Абдінова.

Читайте також: “Тепловодоканал” підозрюють в незаконній закупівлі електрики у “моторівської” фірми.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі