Підприємці Запорізької області можуть отримати 200 тисяч гривень 

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

Підприємці запорізького регіону можуть отримати гранти на розвиток свого бізнесу від Forbes BrandVoice. Грантова програма розрахована  на  допомогу мікро- та малим підприємцям, які  працюють на територіях, близьких до фронту

Проєкт складатиметься з кількох етапів і триватиме до 26 червня. В цей день організатори відзначать 15 переможців, які отримають гранти на розвиток бізнесу від 200 000 до 500 000 грн кожний. Загальна сума програми – 5 млн грн. Подати заявку треба до 5 травня.

Взяти участь у конкурсі можуть лише ФОПи або юридичні особи-підприємці, що зареєстровані або фактично працюють у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях. За підсумками 2023 року вони повинні мати середньорічну кількість працівників не більше 10 осіб та виторг до 80 млн грн. 

Важливо, щоб бізнес був зареєстрований не пізніше 1 липня 2023 року. Крім того, необхідно, щоб його власник вже подав фінансову звітність за минулий рік і був готовий поділитися нею з членами журі грантової програми. 

Подати заявку можна за посиланням.

Нещодавно ми писали про проект запорізької організації “УкрПростір”, за яким  запорізькі жінки отримали більш ніж 1,5 млн грн на власний бізнес. 

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі