В захопленій Василівці окупанти знайшли “німецьку хімічну зброю”

Зображення завантажується

Алярм, хімічна тривога! Принаймні, так стверджують росіяни, які кажуть, що українці буцімто обстріляли тимчасово окуповане місто в Запорізькій області німецькою хімічною зброєю 2022-го року випуску

На початку березня в одному з російських Телеграм-каналів, який загарбники створили для інформування населення, опублікували допис про страшну знахідку! Далі цитуємо

Страшная находка производства Германии 2022 года выпуска находилась в черте города и была передана саперам отряда “Крым” для безопасной ликвидации боеприпаса. На снаряде был установлен механический таймер. При обнаружении боеприпаса до взрыва путём самоликвидации оставалось три часа”.

Окупанти додали фотографії яскраво-червоного буцімто хімічного снаряда. Втім, на зображеннях немає жодного маркування, яке б підтверджувало слова росіян. А завдяки опублікованим фото нам вдалося встановити, що російські військові за “страшний німецький снаряд 22-го року випуску” видають 220-мм реактивний снаряд 9М27С від РСЗВ “Ураган” – так званий “Абрикос” із запальною головною частиною 9Н128С.

Окрім цього, окупанти опублікували відео з місця ліквідації “хімічного снаряда”. На відео вони знову стверджують, що він зроблений у 22-му році в Німеччині і що “вся маркіровка прісутствуєт”. Втім, знову ж таки, доказів на камеру не демонструють.

Вояки точно не з боягузливих, адже знаходяться поруч із “хімзброєю” без елементарних засобів захисту, а знищують снаряд шляхом підриву просто на дорозі. Відзначимо, що “Організація із заборони хімічної зброї” вказує на те, що були розроблені технології знищення хімічної зброї, в тому числі – артилерійських снарядів.

Технології діляться на дві групи: 

– високотемпературні (піроліз, спалювання та знищення у вибухових камерах, обладнаних системою очищення газів);

– низькотемпературні (використання нейтралізуючих речовин і гідроліз з подальшою обробкою побічних продуктів, наприклад стічних вод, реакційної маси і так далі).

Як бачимо, підрив обабіч дороги не входить в цей список методів ліквідації хімічної зброї.

Висновок:

Росіяни вчергове намагаються звинуватити Україну в використанні забороненої зброї. Цього разу пішли ще трохи далі, натякнувши на те, що європейська країна відправила українському війську хімзброю. 

Втім, ніяких доказів окупанти не надають, ще й відверто халтурять, надаючи “факти” власної брехні.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі