Обстріл будинку біля ТЦ в Запоріжжі: що каже російська пропаганда

Зображення завантажується
Ще не встигли загасити пожежу та розгребти завали після терористичного обстрілу російськими окупантами багатоповерхівки в Запоріжжі, як роспропагандист Рогов вже склепав версію, що це українська ППО з Хортиці “посміла працювати в межах міста” і влучила в будинок

Банальна класична відмовка: “приберіть ППО, і хай ракети летять куди їм треба”. Але ми неодноразово бачили, що росіянам якраз і треба стріляти саме по житловим будинкам, адже військових об’єктів там і близько немає. Так було в Дніпрі, так цього разу сталося і в Запоріжжі.

Отже, колаборант Рогов бреше, що на відео “точно видно”, що ракета прилетіла з “південного заходу”. Навіть малює стрілочки напрямку прильоту, які, “випадково” вказують на острів Хортицю. А там, за твердженнями Рогова, стоїть українська ППО. Яких вам ще доказів?

От тільки стрілочки у Рогова геть не збігаються зі справжнім напрямком прильоту, який можна встановити виходячи з місць уражень. Точніше чітко можна визначити звідки ракета прилетіти НЕ МОГЛА.

Оскільки вона влучила у внутрішній кут двох будинків (див фото), то радіус прильоту зменшується. І з південного заходу залетіти в той кут неможливо. Інакше було б влучання і в фасад будинку. А на фото ми бачимо, що фасад та кімнати, розташовані ближче до фасаду, не постраждали від самого влучання.

Руйнування плити у внутрішньому дворі будинку також вказує на напрямок. Далі проводимо лінію приблизного напрямку і бачимо, що це південь в напрямку окупованого Дніпрорудного (навіть не Токмака). І ніяк не захід, як хоче виставити Рогов.

Дивує, що взагалі вони ще виправдовуються. Це радше фейк для внутрішнього споживання для виправдання. Саме тому Рогов закидає, що це “Зеленський хоче зробити запоріжців кровними ворогами с русскімі”, адже розуміє що за всі ці теракти росіянам прощення не буде повік.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі