На запорізькому курорті мелітопольський забудовник будує апартаменти на продаж під виглядом бази відпочинку

Зображення завантажується

В Запорізькій області, в місті Приморськ, фірма екс-кандидата в депутати від “ЄС” та відомого мелитопольского забудовника будує нову базу відпочинку. Однак це будівництво є базою тільки “на папері”. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на реєстр “Оцінки впливу на довкілля”

В реєстрі ОВД з’явилося нове повідомлення про те, що в Приморську, по вулиці Курортна,25, фірма “АСТУРУС ЮГ” планує будувати нові корпуси, басейн та парковку на території туристично-оздоровчого комплексу «Горіховий гай».

Старий комплекс з корпусами фірма купила на державному аукціоні і тепер планує його відновити. Згідно повідомленню про планкову діяльність на місці збудують:

  • типові 5-ти поверхові 3-х під’їзні спальні корпуси; 
  • бар для реалізації продукції, готової до вживання; 
  • вулична вбиральня; 
  • 3 відкритих переливних басейни; 
  • відкриті автостоянки для паркування легкових автомобілів загальною кількістю 119 машиномісць, у тому числі 11 для мало мобільних груп населення.

Водопостачання планують підключити центральне від систем Приморської міськради. 

Зараз фірма вже отримала Містобудівні умови та обмеження, а от дозвіл на будівельні роботи ще ні. 

Ділянка у 5 гектарів, на якій розташована стара база, має цільове призначення – для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення. Згідно зонування, там розташована зона установ відпочинку та туризму. Корпуси, бар, вбиральні та басейни там будувати можна, а от відкриту тимчасову парковку тільки з спеціального дозволу. У містобудівних умовах, які надала Приморська міськрада її не зазначено, а от у Повідомленні фірма про неї пише. 

Окрім того, у цій зоні неможна будувати та продавати житло, а от фірма “Астурус ЮГ” на це не зважає. 

Серед беніфіціарів приватного підприємства “АСТУРУС ЮГ” є мелітопольські підприємці – Іван Жокін, Сергій Левченко, Ірина і Олексій Фокарді. Щодо останнього, він у 2015 році балотувався до Запорізької обласної ради від партії “ЄС” (тоді партія носила назву – Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність”), але не пройшов. 

Також Олексій Фокарді є відомим у Мелітополі забудовником. У квітні цього роки він дав розгорнуте інтерв’ю, де розповідає про свої бізнес-перемоги. Серед них є такі курорти як Grand Family Apartments та Grand Family Village. Перше, за словами Олексія, вже збудоване та працює, а от друге тільки починає будуватися.

Перейшовши на сайт  Grand Family Apartments ми виявили, що це не просто база відпочинку, а вже готовий комплекс з продажом апартаментів.

Зазначимо, що у зоні рекреації будувати та продавати житло заборонено.

Що стосується новобудови, на яку фірма зараз і отримує ОВД, то місце під неї вже розчищене, якщо дивитися на мапу, але от чи є це той самий Grand Family Village – невідомо. Бо, згідно повідомленню про планову діяльність, будувати збираються два корпуси по 5 поверхів, а на сайті з продажу нерухомості “Лун” говориться про майбутні таунхауси у 1 поверх.

А от фірма Івана Жокіна “Альтаїр-М” була помічена журналістами у можливому шахрайстві на тендері. У 2020 році КП “Запорізька обласна клінічна лікарня” планувала реконструкцію частини приміщень першого поверху головного корпус. Тоді на тендер подалися дві фірми – ТОВ “Будівельник” та ПП “Альтаїр-М”. Виграла перша, бо друга, яка належить Івану Жокіну, подала всі пошкоджені документи. 

“По факту, це може свідчити про критичний непрофесіоналізм і не здатність перевірити створені файли в тендері на 30 мільйонів (що виглядає абсурдно), або ж фірма навмисно це зробила без прагнення перемогти в тендері, і таким чином уникла підготовки реальних документів”, – пишуть журналісти “Наші гроші. Запоріжжя”.

Читайте також: В Запоріжжі планують чистити річку Сагайдачку, не виділивши на це грошей

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі