На ремонт дороги між запорізькими профілакторіями на Хортиці витратили 3,8 млн грн

Зображення завантажується

Попереду ремонт ще на більш ніж 6 млн грн. “Запорізький центр розслідувань” отримав відповідь на запит щодо обсягу запланованих робіт

Як ідеться у документі від департаменту муніципального управління міськради, на Хортиці ремонтують вулицю Будинок відпочинку. Причина – комісії, які її обстежували, виявили пошкодження та руйнування майже 12 тисяч квадратних метрів покриття. 

На ремонт дороги у 2024 році заплановано 10 млн грн. Як вказано у відповіді на наш запит, кошти передбачені у загальному фонді міського бюджету Запоріжжя. 

Станом на 1 квітня було відремонтовано вже 4,5 тисячі квадратних метрів дорожного полотна. На це витратили 3 млн 755 тис грн. Решту дороги планують відремонтувати до кінця року, витративши, відповідно, ще 6 млн 244 тис грн.

Вулиця Будинок відпочинку проходить у зоні розташування профілакторіїв великих промислових підприємств. Хоча зараз оздоровлення у них не проводиться, пляжні зони біля закладів (Туристичний пляж, пляж ЗАлКу) відкриті для відвідування. Крім того, у готелі “Пектораль” (колишній профілакторій Запорізького алюмінієвого комбінату) мешкають вимушено переміщені особи із Запорізької та інших областей.

Тим часом у Запоріжжі тривають ремонти й інших ділянок доріг. Нагадаємо, що сесія міської ради, на якій мало проходити перепланування бюджету на 2024 рік, досі не проведена. Раніше голова департаменту муніципального управління Віталій Лисенко підкреслював, що у бюджеті на 2024 рік не закладені кошти на аварійний ямковий ремонт доріг. Про це писали колеги із “Першого запорізького” та інших запорізьких ЗМІ

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі