Міжнародні організації підтримали запорізьких жінок

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

Мешканкам Запоріжжя пропонують курси з написання ефективного резюме, тренінги на розслаблення та способи розв’язання конфліктів. БФ «Допомога справою» за підтримки міжнародних організацій розпочав новий проєкт «Комплексна підтримка найбільш вразливих верств населення у важкодоступних територіях  і районах, в які повертаються люди»

В рамках проекту проводяться інформаційні сесії. Перша –  “Шлях до працевлаштування”.  Під час цієї  неї жінки отримають практичні поради з написання резюме нового формату, вивчать ефективні стратегії для написання супровідних листів, проаналізують  популярні платформи для пошуку роботи, які відповідають  їхнім кар’єрним цілям. 

Друга інформаційна сесія – ”За межами стресу, розвиток психологічної стійкості”. Тут учасниці дізнаються про ефективні методи зняття стресу та розслаблення, практичні вправи для підвищення психологічної спроможності, способи зосередження та покращення психічного здоров’я.

Третя сесія – ”Конфлікти та методи їх вирішення”.  Під час цього заходу жінки вивчать основні причини виникнення конфліктів та їхні типи, ефективні стратегії врегулювання конфліктів у різних сферах життя, практичні вправи та інструменти для побудови конструктивних відносин з оточуючими.

Також  в рамках цього проекту можна відвідати індивідуальні психологічні консультації та групові заняття з психологом. А ще пропонують безоплатну індивідуальну консультацію психолога; зняти емоційне напруження та відновити внутрішні ресурси у безпечному колі спілкування. БФ «Допомога справою» також надає первинні юридичні консультації.

Для того, щоб взяти участь в проекті, треба заповнити форму.

Додаткову інформацію про проект та участь в ньому можна отримати за телефонами: +380 63 177 53 89 +380 50 511 18 49

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі