“Мер” від окупантів в Чернігівці: медсестра, вчителька і активіст ОПЗЖ

Зображення завантажується

Медсестра, вчителька, політик і просто “рятівниця” – про колаборантку Ілону Щипенко в Чернігівці. 

У квітні секретарка і депутатка Чернігівської селищної ради Ілона Щепенко записала відеозвернення до жителів Дагестану, подякувала за допомогу і закликала до подальшої співпраці. Як стало відомо, жінка погодилася на співпрацю з окупаційною владою і проголосила себе виконуючою обов’язки мера. Щипенко вважає свій вчинок благородним і проголошує себе рятівницею, зокрема, в дописах на сторінці в Facebook.  

До того, як стати в.о. мера, Щипенко мала різний досвід – від вчительки до пошуків роботи моделі чи акторки в Інтернеті. Так, у 2000-х Ілона Щипенко була медсестрою Владівської дільничної лікарні, а потім 4 роки пропрацювала вчителькою англійської мови в школі. В 2008 знов повернулася до роботи медичної сестри вже в іншому медзакладі. 

Далі була спеціалістом і, згодом, директоркою в КП “Чернігівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”. Наразі КП припинило свою діяльність. 

В січні 2015-го року, жінка зареєструвала анкету на сайті з пошуку кастингів для моделей. В анкеті зазначає, що має закордонний паспорт і готова поїхати до будь-якої країни. І в цьому ж році вона вперше успішно балотувалася від партії “Наш край” до Чернігівської селищної ради.

Депутатське крісло жінка посіла і 2021-му році на повторних місцевих виборах від партії “Опозиційна платформа – за життя”, а  також стала секретаркою ради, як ми назначали раніше. На той момент Щипенко була безробітною. 

Наразі Ілона Щипенко активно веде свою сторінку в Facebook, де розповідає про гарне життя, святкує 1 травня та закликає відновлювати радянські пам’ятники.

“Черниговка продолжает жить своей жизнью… Сегодня провели субботник. Благодарю всех жителей, которые принимали участие. Многие уехавшие обвиняют нас в предательстве, но сегодня мы поддерживаем и благоустраиваем нашу маленькую родину…Нас объединяет мирная жизнь, а это- главное!” – дописує жінка. 

У 2019-му, 2020-му і 2021-му вона відкрито підтримувала “Полк победи” і 9 травня, а також “ОП-ЗЖ”  і Юрія Бойко. Водночас дописувала і щодо підтримки Дня Незалежності України. 

Читайте також: Що відомо про “заступників” самопроголошеного мера Бердянську

69-й день повномасштабної війни росії проти України. Головні події Запоріжжя та області

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі