Майно водної станції державного «Кремнійполімера» може перейти у власність приватної фірми

Зображення завантажується

Фірма може отримати майно водної станції, як оплату за свої послуги з розчищення території та будівельні роботи. Наразі нерухомість вже передали арбітражному керуючому. Інформацію передає “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на Реєстр судових справ.

Приватне підприємство “Меридіан” замовило у фірми “Промо-плюс” роботи з очищення території та будівництво літнього майданчика на суму 500 тисяч гривень. Однак оплатити послуги не змогло, бо не має грошей. Тепер суд визнав підприємство банкрутом, а заплатити за послуги “Меридіан” може власним майном. 

Мова йде про майно водної човнової станції – адмінбудівлю, елінги, душ, літній майданчик, паркан на інше. Станція розміщена по вул. Сергія Тюленіна, 2в, що між старим та новим мостом. Раніше, майно належало ДП «Кремнійполімер», однак, на думку правоохоронців, у 2019 році станцію незаконно перереєстрували на фірму та вилучили з Фонду держмайна.

Тепер, якщо майно конфіскують у фірми, то повернути його буде набагато складніше. Окрім того, новий власник автоматично може отримати цінний шматок землі, який є частиною рекреації та розміщений у водній захисній зоні. 

До справи долучилася й прокуратура, яка намагається повернути майно. Так, 16 серпня 2021 року, Господарський суд розглянув позов прокуратури про визнання незаконним та скасування рішення про державну реєстрацію прав “Меридіан” на водну станцію. Також, прокурор просить накласти заборону на будь-які роботи – руйнування та демонтаж нерухомого майна. Наразі суд відклав засідання до вересня.

Водночас з цим на попередніх засіданнях вже визначили арбітражного керуючого, тобто людину, яка буде розпорядником майна боржника. Ним було призначено Оксану Венську на строк майже на пів року. Раніше, адвокатка з таким же ПІП була помічницею ексгубернатора Запоріжжя Костянтина Бриля. 

Бенефіціаром ПП “Меридіан” Константін Пуйке прописаний в Молдові. На нього зареєстровано і декілька інших фірм по всій Україні. Всі фірми займаються різними напрямками діяльності.

Фірмою “Промо-Плюс”  за кведами займається продажем товарів. Нею володіє Антон Щека.

Читайте також: Адмінсуд вирішив, що запорізькі освітяни можуть замовляти вивіз сміття без тендерів

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі