Керівництво Запорізької облради отримує 52-62 тисячі на місяць

Зображення завантажується

Голова Запорізької обласної ради та її заступники зараз отримують від 52 до 62 тисяч гривень на місяць. Про це йдеться у відповіді на запит ЗЦР

В облраді нам повідомили місячну зарплату “чистими”, з усіма надбавками і преміями, та вже після вирахування податків.  

Так, станом на 01 червня зарплата голови облради Олени Жук (“Слуга народу”) становить 61670 гривень, її першої заступниці Людмили Любим (“Опозиційний блок”) – 53960 гривень. Заступники Владислав Куценко (“Батьківщина) і Геннадій Фукс (“За майбутнє”) отримали 53447 і 52560 гривень, відповідно. 

Як підкреслили у відповіді на запит, ці ставки нараховуються відповідно до рішень, які облрада приймала ще в березні 2021-го року, по кожному з посадовців індивідуально. 

Що зараз взагалі робить обласна рада? Від початку агресії РФ розподіл обласного бюджету і його коригування покладений на обласну військову адміністрацію. Втім, керівництво обласної ради, як посадовці, все одно впливають на комунальні заклади й установи обласного рівня – чисельні лікарні, інтернати, диспансери. Від обласної ради залежить скорочення працівників в таких закладах, облрада погоджує операції з майном на їх балансі, має вплив на закупівлі.  

Окрема думка редакції: Запит на облраду ми надсилали за проханням декількох наших читачів та телеграм-каналів, які нас цитують. Цифри, які ми побачили, ми вважаємо нормальними для топ-менеджменту такого рівня. За умови, якщо цей менеджмент працює за робочим графіком, і йому є що робити

Читайте також: У Запоріжжі заплатили понад 1,4 млн грн за обстеження багатоповерхівок після обстрілів

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі