Головою окупованої Розівки став російський “експерт” Андрій Маркін

Зображення завантажується

Військовий експерт, експерт фонду “Новая стратегия”, міжнародний спостерігач, спеціаліст з українського питання – росіянин Андрій Маркін став головою окупованої Розівки. 

Нещодавно, 20 червня, окупанти призначили нового голову Розівської адміністрації Андрія Маркіна. Його представив настоятель селищного Храму ієрей Георгій, після літургії. До слова, “ділові” питання новий голова вирішує саме із священником. “Запорізький центр розслідувань” розповідає хто такий Андрій Маркін і що про нього відомо. 

ЛНР, гори, прибульці і військові питання  

Вперше посаду голови на окупованих територіях займає не колаборант, а росіянин. Андрій Маркін нещодавно приїхав на територію селища Розівка, що у Запорізькій області. Однак вже виступив з промовою зазначивши, що росія має добрі наміри:

“Хочу заверить, что россия пришла с добрыми намерениями. Мы не собираемся отсюда уходить. Я знаю, мне докладывали о тех проблемах, которые есть. Моя задача обеспечить спокойное, медленное, но вхождение вашей территории в состав россии”розповідає Маркін. 

У звернені Маркіна і самому російському сюжеті про чоловіка нічого не сказано, однак нам вдалося знайти декілька публічних заходів в яких новопризначений голова брав участь у 2014, 2015 і 2018-му роках. 

У травні 2014-го року на телекалі 1tv.ru вийшов сюжет про референдум щодо визнання незалежність ЛНР на території Луганська. Зокрема серед присутніх були і міжнародні спостерігачі, принаймні так зазначають автори матеріалу. А точніше лише один росіянин Андрій Маркін, який представився громадянином Канади і показав паспорт:

“За ходом референдума следили в том числе и иностранные наблюдатели. Их было не так много, однако те, кто всё же добрался, говорят – претензий к ходу голосования у них нет. Андрей Маркин родился в России, но давно уже гражданин Канады. Говорит, объективной информации мало и он приехал, чтобы увидеть, что происходит на юго-востоке Украины” йдеться в матеріалі. 

У 2018-му на одному з російських сайтів у статті “На смену Одесской республике идет Причерноморская республика” Маркіна представляли, як росіянина, який спеціалізуються на українському питанні та експерта фонду «Нова стратегія». Матеріал був присвячений зустрічі Ізборського клуба у москві. Ізборський клуб – це співтовариство російських експертів, які спеціалізуються на зовнішній та внутрішній політиці росії. До слова, згадки про Маркіна, як експерта фонду були і у 2015-го році. Наприклад, в протоколах різних зустрічей та заходів, що проходили в москві. 

Також, у 2018-му році, цей чоловік виступав на російському шоу “Тайны Чапман”, але вже в ролі військового експерта. У цій передачі розповідали про те, що спецслужби приховують свій зв’язок з прибульцями, які, на думку експертів, живуть в горах.

Тепер експерт Маркін буде працювати над приєднанням української Розівки до території росії. 21 червня, в селищі почали розповсюджувати пропагандистку матеріали у вигляді газети «Таврический вестник». 

Вероніка Хорольська

Читайте також: “Тихий терор” і “Градом” в спину: як живе окупований Токмак

Катерина Уманець – вічна “ліва”, захисниця Леніна і творець “соляної” валюти

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі