Фейк пропаганди і колаборанта рогова, що повінь на Дніпрі штучно створив «київський режим»

Зображення завантажується
Головна українська річка не дає спокою думкам російських пропагандистів. Ще кілька місяців тому колаборант Володимир Рогов, який нині “очолює” окупований Мелітополь, бив на сполох. У його уяві ЗСУ осушували Дніпро, щоб перейти його. Тепер, за твердженням Рогова, Україна  має новий підступний план. Який – читайте далі у матеріалі.

Своїми страхами Рогов поділився із пропагандистським виданням РІА “Новості” (http://surl.li/gvgmf). Він стверджує, що повінь на Дніпрі – це не просто природне явище, а дії “київської влади”, спрямовані ні на що інше, як захоплення Запорізької АЕС. Підвищення рівня води має прорвати дамбу біля Кам’янко-Дніпровки, а далі –

“Они используют эту ситуацию как военную составляющую для подготовки форсирования Днепра, в том числе для захвата Запорожской АЭС. Киевский режим намеренно добивается подтопления левобережной части Запорожской области, которая находится ниже правого берега”  (мовою оригіналу).

У чому ж сенс робити річку, яку хочеш форсувати, більш повноводною, тобто складнішою для перетину? На думку Рогова, таким чином київська влада прагне затопити мінні поля, які окупанти облаштували на лівому березі Дніпра.

Відзначимо, що рівень параної мелітопольського колаборанта зависокий навіть для російських пропагандистів. Вони у своєму тексті уточнюють, що причинами критично високого рівня води у Каховському водосховищі є “половодье и неконтролируемый сброс воды с подконтрольных киевским властям ГЭС выше по течению, а также обстрелы украинской стороной Каховской ГЭС, которая находится ниже по течению Днепра в Херсонской области”. 

Визнаючи факт повені, від якої потерпають усі області України, розташовані біля Дніпра, пропагандисти не згаяли можливості звинуватити ЗСУ у пошкодженнях Каховської ГЕС. Насправді ж неконтрольоване скидання води на ній почалося у листопаді 2022 року. Пошкодження греблі були зафіксовані на супутникових фото компанії Maxar Technologies (http://surl.li/gvgtd).

За твердженням гендиректора “Укргідроенерго” Ігоря Сироти, окупанти також відкрили кілька затворів ГЕС, що призвело до критичного зниження рівня води у водосховищі (http://surl.li/gvgua) і в цілому розбалансувало гідросистему. Незадовго до цього Рогов запевняв, що зниження рівня води у Дніпрі – то ознака підготовки до наступу ЗСУ (http://surl.li/gvguk).

Українські гідроенергетики дійсно прагнуть до того, щоб тримати Каховське водосховище, яке перебуває під контролем окупантів, наповненим. Це необхідно для того, щоб забезпечити водозабор міст, які отримують воду саме із водосховища (http://surl.li/gvgua). Від цього залежить також безпека Запорізької АЕС, охолоджувальні канали якої також наповнюються із цієї водойми.

Нагадаємо, що до цього пропагандисти називали повінь “наказанием за поругание святынь” (мовою оригіналу) для Києва (http://surl.li/gvhaz).

ВИСНОВКИ:

  • Російські пропагандисти продовжують шукати приводи звинуватити Україну у чомусь апокаліптичному. Цього разу Україні приписали наміри затопити окуповані території, хоча ідеться про повінь, від якої потерпає вся країна.
  • Крім того, колаборанти намагаються знизити підтримку ЗСУ від місцевого населення, звинувачуючи Україну в усіх проблемах окупованих територій. Для цього вони приписують ЗСУ прямо протилежні наміри, але завжди – “на шкоду” мешканцям ТОТ.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі