До комітету, що обирає перевізників на маршрутах Запоріжжя, додають двох людей від ОПЗЖ і одного від Буряка

Зображення завантажується

До складу конкурсного комітету з питань автомобільного транспорту в місті Запоріжжі, планують увійти три представники галузевих громадських організацій. Як повідомляє Запорізький центр розслідувань з посиланням на проєкт рішення виконкому, один з “громадських діячів” афільований з Володимиром Буряком, і ще два – з ОПЗЖ. 

Саме конкурсний комітет з питань автомобільного транспорту в місті Запоріжжі розглядає пропозиції фірм-перевізників, які планують у наступний рік чи два обслуговувати черговий маршрут по місту. Члени комітету оцінюють рухомий склад – скільки і яких маршруток перевізник обіцяє виставити на цей маршрут, та інші критерії, і саме на підставі рішень комітету міська влада укладає договори на обслуговування маршрутів.

Отже, 30 серпня на сайті мерії було оприлюднено проєкт рішення виконкому, за яким пропонується на його найближчому засіданні виключити одного представника громадськості та додати ще трьох, згідно з їхніми заявами. Так, з комітету уходить Пшенична від Профспілки працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення, а замість неї пропонується включити    

“Харченко О.О. – представника громадської організації «Транспортна

ініціатива»;

– Сорокіна Г.В. – представника громадської організації «Громада за

безпечний транспорт»;

– Германюка О.Б. – представника громадської організації «Запорізька

асоціація перевізників»”

До співзасновників ГО “Транспортна ініціатива” входить Ахмедова Дарина Мурадівна, яка на місцевих виборах 2020-го року була членом виборчої комісії Запорізького району від ОПЗЖ. А організацію “Громада за безпечний транспорт” очолює Андрій Омельчак, який також входить до ради Хортицької районної парторганізації ОПЗЖ. 

В Хортицькому районі місцеву організацію ОПЗЖ, а до того – “Нашого Краю”, а ще раніше – Партії регіонів, очолює Василь Полюсов. Вже багато років йому приписують активну участь в ринку місцевих перевезень і долю в прибутках перевізника “Старавто”, хоча прямих зв’язків з фірмами-перевізниками у нього немає.

З третім “представником громадськості”, Олегом Германюком, все простіше і чіткіше. В минулій каденції міськради він був депутатом від Самопомочі, напередодні місцевих виборів 2020-го року оголосив про свій перехід до новоствореної партії “Єднання Володимира Буряка”, балотувався від них, але не пройшов до міськради.

Читайте також: Півгектара заказника “Солов’їна роща” на березі Дніпра продають за 3 мільйони

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі