Благодійний фонд допомогатиме жінкам у Запоріжжі з кращою роботою

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

Аби допомогти жінкам, які прагнуть знайти краще місце для самореалізації, фонд «Схід SOS» проведе навчальні курси. Вчитимуть основам бізнесу, правилам кращого пошуку роботи у наймі, а також лідерству

Чотириденні курси проводитимуть у травні у Запоріжжі. Претендентки можуть обрати з трьох програм.

«Власна справа» – для тих, хто хоче почати шлях підприємиці. Запевняють, що цей курс ідеально підійде тим, хто давно мріяв реалізувати ідею, але відкладав, і тим, хто вже зробив перші кроки у бізнесі.

Учасницям курсу «Моя кар’єра» допоможуть створити якісне резюме, розкажуть про найпоширеніші помилки співбесід. Крім того, у програмі – інформація про права працівників на роботі,фінансова грамотність та work-life balance.

Курс «Я – лідерка», за повідомленням фонду, призначений для тих, хто хоче впроваджувати зміни у своєму місті та в Україні. Учасниці дізнаються, як формуються потреби людей і якими шляхами можна розв’язувати їх проблеми.

Навчання проходитиме у приміщенні “Затишно space” за адресою: вул. Південноукраїнська, 3 (навпроти ресторану «Mimmo»). Для участі необхідно зареєструватися у гугл-формі. Відібраним до навчання на пошту надішлють лист-підтвердження.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі