26-й день повномасштабної війни росії проти України. Головні події Запоріжжя та області

Зображення завантажується

Зведені новини по Запоріжжю та області 26-го дня повномасштабної війни росії проти України, 21 березня 2022 року

18:22 Сьогодні, 21 березня в населеному пункті Малинівка, що на Запоріжжі, російські окупанти розстріляли два автомобіля з цивільними мешканцями. Цы люди евакуювалися з тимчасово окупованої території гуманітарним коридором. Поранено 6 людей, в тому числі діти.

18:00 Електротранспорт 22 березня перевозитиме пасажирів з 7:00 до 17:00. Єдине виключення – трамвайний маршрут №14, який працюватиме з 6:00 до 17:00. Детальний розклад можна подивитися тут.

17:33 У тимчасово захопленому окупантами Бердянську з’явився самопроголошений «виконувачем обов’язків мера». У такий спосіб він зазначив про свої наміри сприяти створенню незаконного органу влади на окупованій території.

17:00 Викрадених мелітопольських журналістів відпустили на свободу. Зокрема, мова йде про видавця Михайла Кумка та членів його родини (дружину Віру Кумок та доньку Тетяну Кумок), редакторку Євгенію Борян, журналісток Юлію Ольховську та Любов Чайку. Раніше, зранку 21 березня, їх викрали невідомі озброєні люди.

16.15 Бюро ВООЗ в Україні придбало та передало до Запоріжжя три нових кисневих станції. Вони вже в місті. Кисневі станції є необхідними для лікування людей.

15:10 Центр допомоги біженцям переїде з цирку до Козак-Палацу. Про це повідомляє пресслужба ЗОВА.
“У зв’язку з оптимізацією роботи щодо надання гуманітарної допомоги Центр допомоги біженцям, який розміщено у приміщенні ДП “Запоріжцирк”, вул. Рекордна 41, переїжджає до Виставкового Центру “Козак- Палац” за адресою: м.Запоріжжя вул. Перемоги 70 б”.
Через переїзд центр 22.03 (вівторок) працювати не буде. Робота нового центру розпочнеться 23.03 (середа).

12:08 На запорізьких підтрприємствах ліківдовано загрозу витоку аміаку. Про це повідомляє пресслужба ЗОВА.
На території області є хімічно-небезпечні підприємства, які використовують у виробничих процесах – хлор, аміак та інші. Після початку вторгнення російської федерації всі ці підприємства перейшли у режим посиленого контролю і частиною об’єктів аміак практично весь стравлено через ємності з водою.
На тих об’єктах, де виробничий процес цього не дозволяє, а обсяги хімічних речовин достатньо великі – до спеціалізованих служб підприємств для посилення контролю долучена СБУ.

11:30 Вчора, 20 березня, окупанти із “Градів” протягом двох годи обстрілювали село Кам’янське, Василівського району. “Ворог застосував по селу, де продовжують мешкати люди, «Гради», міномети, системно обстрілював з САУ та танку. Знищено декілька будівель, інші – у вогні” – повідомляє пресслужба ЗОВА. Цього разу російські війська не застосовували безпілотники, а провели обстріл навмання.

11:26 Надійшло повідомлення про викрадення в Мелітополі журналістів – Юлія Ольховська, Любов Чайка, Євгеній Борян і Михайло Кумок. До них прийшли озброєні люди та вивезли їх в невідомому напрямку. 
Михайло Кумок до виходу на пенсію входив до керівного складу холдингу МВ (міська газета, сайт, друкарня). 
Трохи згодом з’явилась інформація, що окупанти відпустили всіх, окрім Кумка.

08:00 Ситуація щодо російського вторгнення. За минулу добу воїни-десантники вивели з ладу один ворожий БТР, а гірські стрільці знищили 10 російських окупантів та МТЛБ.
Окупанти намагаються утрмувати захоплені рубежі та продовжують займатися мародерством на тимчасово захоплених територіях, а саме: у Василівському, Пологівському, Мелітопольському та Бердянських районах. Також затримують журналістів, проукраїнських активістів, держслужбовців, учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей. Розповсюджують дезинформацію та роздають “гуманітарку” в цілях створення позитивного показового іміджу.

06:00 В Запоріжжі закінчилася 38-годинна комендантська година. Розпочав свою роботу громадський транспорт. Він працюватиме з 07:00 ранку до 17:00 вечора. Комендантська година від сьогодні буде починатися о 20:00 веччора до 05:00 ранку.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі