Запорізький суд виніс вирок військовому, який неодноразово виписував винагороди синові

Зображення завантажується

До Реєстру корупціонерів потрапив командир військової частини, який скористався службовим становищем та матеріально заохочував сина-солдата. Подробиці – в нашому матеріалі

Суддя Заводського райсуду постановив визнати винним та притягнути до адміністративної відповідальності командира в/ч. У справі вказано, що військовий підвищив сина, який до цього перебував на посаді солдата, до старшого розвідника.

Після призначення, командир чотири рази надав військовослужбовцям своєї частини, у тому числі й сину, додаткову грошову винагороду – по 100 тисяч гривень кожного разу. Премії виписувалися у період з червня по вересень 2022 року. 

Згідно із КУпАП, військовослужбовець таким чином спровокував реальний конфлікт інтересів, чим порушив кілька пунктів Закону України «Про запобігання корупції». Під час судового засідання чоловік свою провину визнав повністю, заявив, що він кається та просив суворо не карати. Суворо й не покарали: суд постановив стягнути штраф на користь держави у сумі 3400 гривень. “Завдячуючи” цій справі, командир військової частини тепер знаходиться в списках корупціонерів.

Завдяки номеру судової справи, “Запорізький центр розслідувань” встановив особу підсудного: Ковальчишин Роман Васильович. Судячи з інформації, яку нам вдалося знайти за аналогічними ПІБ, Роман Ковальчишин у 2022 році перебував на посаді командира військової частини А7166, що належить до міста Калуш Івано-Франківської області. Людина з аналогічними прізвищем, ім’ям та по батькові зазначений як замовник Програми проведення заходів територіальної оборони, формування підрозділу та штабу району територіальної оборони на 2022 рік в Брошнів-Осадській сільраді Калуського району. Окрім цього, людина із таким ПІБ зазначена на сторінці Калуської міськрайонної організації учасників АТО.

Раніше “Запорізький центр розслідувань” розповідав, що таке Реєстр корупціонерів та як до нього потрапляють.

Читайте також: Премія собі, премія родичу: огляд запорізьких посадовців, яких засудили за корупцію

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
3 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
trackback
У Запоріжжі командир військової частини потрапив до реєстру корупціонерів | Портал Акцент
01.11.2023 16:29

[…] це повідомляє «Запорізький центр розслідувань», передає […]

trackback
Запорізький суд виніс вирок військовому, який неодноразово виписував винагороди синові – Громадське Місце Запоріжжя
09.11.2023 06:01

[…] ДЖЕРЕЛО […]

trackback
Розстріл військовополонених, висновки комісії ООН: дайджест злочинів росіян на ТОТ Запорізької області – Громадське Місце Запоріжжя
12.11.2023 16:17

[…] […]