Запорізький аеропорт наступного року потягне майже 88 мільйонів гривень з бюджету міста

Зображення завантажується

У прифронтовому Запоріжжі зараз формується бюджет міста на наступний рік. Журналістам “Запорізького центру розслідувань” у руки потрапили проєкти рішень, що стосуються саме фінансової складової життєдіяльності міста у 2023 році. Розкажемо вам про деякі з них

Депутатам пропонують проголосувати за виділення кругленької суми на забезпечення комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Запоріжжя”. Наприклад, на капітальний ремонт фасаду і покрівлі будівлі та приміщень планують витратити понад 1,5 мільйона гривень, а точніше – 1 мільйон 563 тисяч 879 гривень. Відзначимо, що цю суму Господарський суд Запорізької області наказав примусово стягнути з КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” як заборгованість на користь ТОВ “Променерго-Інновація”, що займається будівельними роботами.

Окрім цього, планується виділити з міського бюджету надання фінансової допомоги аеропорту у розмірі 86,3 мільйона гривень. Підуть ці гроші на зарплати робітникам КП, оплату податків, оплату енергоносіїв тощо.

Таким чином, всього на функціонування та ремонтні роботи в запорізькому аеропорту планують витратити майже 87,8 мільйона гривень.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі