Єдинорос з Челябінську очолив пропутінський “громадський рух” на окупованій Запоріжчині

Зображення завантажується

Колишній депутат, радник глави міста в так званій ДНР, член Челябінської  регіональної політичної ради в “Єдиній Росії”. Отакий от ще поганий росіянин Іван Скиба прибув до окупованої частини Запорізької області, щоб очолити “Народний фронт”.

Наприкінці листопада, росіянина Івана Скибу призначили керівником регіонального виконавчого комітету Загальноросійського народного фронту на Запоріжжі. “Запорізький центр розслідувань” розповідає хто він такий і чим займається цей російський рух. 

Хто такий Іван Скиба?

Іван Скиба приїхав на окуповану територію Запорізької області. Про це повідомив колаборант Євгеній Балицький, посилаючись на те, що Скиба має дотичний досвід у так званих ДНР і ЛНР, цитуємо: 


«Рад, что в нашем регионе будет работать талантливый и небезразличный человек, который регулярно осуществляет гуманитарные миссии в ДНР и ЛНР, Херсонской и Запорожской областях, оказывает помощь гражданскому населению и военнослужащим. Считаю необходимым в ближайшее время провести заседания рабочих групп и сформировать пути движения всех направлений деятельности регионального отделения ОНФ в Запорожской области».

Отже, 34-річний Скиба є російським політиком та колишнім депутатом. У 2020-му став членом обласної “Опора Росії”, а також депутатом та заступником політсили “Єдина Росія”, а також заступником Голови Ради в одній з міськрад Челябінської області. На його офіційній сторінці наразі зазначено, що депутатом він вже не є.

На окупованих територіях Скиба вже не вперше. На його сторінці зазначено, що він є радником глави тимчасового окупованого міста Ясинувата у Донецькій області. Наприклад, у листопаді ЗМІ писали про те, що чоловік приїздив у так звану Донецьку Республіки назустріч. А ось матеріал про те, що Скибу нагородили за вклад у розвиток так званої ДНР.  

Що таке народний фронт ?

Тепер трохи детальніше про “Загальноросійский народний фронт” – громадський рух, що підтримує і контролює виконання рішень президента. Лідером руху вважається Путін. ОНФ створили десять років тому, коли Путін обирався після Медведєва, щоб Путін йшов до влади нібито не від “Єдиної Росії”, а на чолі партії, зробленої особисто під нього. Після його обрання ОНФ не “поховали”, рух продовжив своє життя.    

Загальноросійський народний фронт зараз займається піаром на “звільнених територіях”, його функціонери пропагують проти України і за російські закони. Ось, наприклад, матеріал про проєкт “Все для Победы” на Донеччині та Луганщині. Тут рух розповідає про гуманітарну допомогу з Білгорода до Донецька і Маріуполя. 

Також на офіційній сторінці руху часто випускають дописи з українськими дітьми, яких вивезли в російські табори. 

Загалом, проаналізувавши сторінку Івана Скиби можна побачити, що чоловік піариться на окупованих територіях. Зокрема, він часто змінює своє місцеперебування, робить фото з військовими, фото з гуманітаркою, дітьми, людьми похилого віку тощо. Поки що про його роботу на Запоріжжі дописів немає, окрім новини про призначення. 

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі