Як окупанти вибудовують владну вертикаль в Мелітополі

Зображення завантажується

Мелітополь — найбільше українське місто з уцілілою інфраструктурою, яке росіяни захопили в лютому 2022 року та яке досі перебуває окупованим. Важливу роль у становленні окупаційної влади там відіграв місцевий депутат облради Євгеній Балицький. Але на ключові посади росіяни привезли своїх кандидатів — очевидно, щоб бути впевненими в належному виконанні двох головних завдань: упокорення місцевого населення та використання цивільної інфраструктури для потреб російської армії.

Силові структури (суд, прокуратура, поліція) очолили громадяни Росії: прокурор з Хабаровська, який прославився жорстким придушенням протестів; “казак”-рекетир-шахрай з Петербурга тощо.

Керувати важливим для постачання зброї залізничним вузлом у Мелітополі привезли перевіреного часом українського зрадника, який за 8 років довів прихильність до росіян в окупованому Донецьку. А міський відділ охорони здоров’я перетворили на міністерство напівокупованої Запорізької області — щоб захопити лікарняну інфраструктуру, викрасти цінне обладнання, перетворити лікарні та поліклініки на військові госпіталі. “Міністром” теж зробили росіянина. Але розповімо детальніше, як вони вибудовували вертикаль міської влади.

Це спільний проєкт ТЕКСТІВ і Запорізького центру розслідувань.

Як окупанти захоплювали владу в Мелітополі — читайте за посиланням.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі