В Запоріжжі збираються розширювати міжнародний аеропорт

Зображення завантажується

В Запоріжжі збираються реконструювати пасажирський перон аеропорту, щоб збільшити місця для стоянки повітряних суден. Відповідне повідомлення про плановану діяльність опублікували в Реєстрі Оцінки впливу на довкілля 13 вересня, пише “Запорізький центр розслідувань

Комунальне підприємство “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” планує реконструювати пасажирський перон і побудувати нові місця для повітряних суден. Всього на новій площі планують розмістити 12 літаків. 

Будівництво відбудеться у дві черги. У першу чергу побудують 6 стоянок з руліжними доріжками, смугою руління, між новим та існуючим перонами та запланують ґрунтові ділянки навколо, побудують частину системи водовідведення та системи освітлення. У другу чергу також побудують 6 стоянок і таку ж саму інфраструктуру під них. 

Майданчик, де буде відбуватися будівництво, знаходиться з півдня від будівлі нового терміналу. Більша частина ділянки розташована за межами існуючих аеродромних покриттів.

Протягом ще 19 робочих днів громадськість може надати свої пропозиції і зауваження до Департаменту захисту довкілля ЗОДА за адресою: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164. Або на електронну пошту: dzd@zoda.gov.ua .
Телефон : +38 (061) 224-60-81; Контактна особа – Карпій Сергій Євгенович.

Читайте також: Долги Запорожья: будем возвращать около полумиллиарда каждый год

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі