В Запоріжжі поряд з портом віддали дві ділянки менеджерам Марченків під багатоповерхівки

Зображення завантажується

В Запоріжжі біля річного порту планують побудувати дві багатоповерхівки. Оренду на ділянку під них Запорізька міська рада продала на земельному аукціоні. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на офіційний сайт міськради

У липні минулого року Запорізька міська рада виставила на аукціон оренду земельної ділянки, розташованої в самому початку бульвару Парковий. На цій землі раніше розташовувалося трамвайне кільце, коли трамвай ще ходив вздовж проспекту. В нульових ділянку віддали “Константі”, а після її банкрутства повернули у власність міста.  

На аукціоні під час торгів річна плата за оренду з 500 тисяч збільшилася до 2,3 мільйонів гривень. Тоді уклали договір оренди, однак на минулій сесії, наприкінці вересня, цей договір розірвали, земельную ділянку розділили на дві та затвердили передачу цих ділянок в оренду двом будівельним фірмам на 10 років. Чи збереглась на нових ділянках відповідна орендна плата – 2,3 мільйони, поділені пропорційно, невідомо. 

Фірмі “Флет-компані” дісталася ділянка площею 0,2 гектара під будівництво багатоповерхівки, а фірмі “Дестіні М” дісталася друга ділянка площею 0,7 гектара, також під будівництво багатоповерхівки. Власником першої фірми є Павло Сергійович Шалений, а другої – Євгеній Сергійович Шалений. Імовірно вони брати, бо окрім однакового прізвище та по-батькові мають ще і ФОПів, які зареєстровані за однаковою адресою. Основний вид діяльності – комп’ютерне програмування.

Як ми вже писали раніше, Євген Шаленний також є і директором фірми “Ін солюшнз”, що займається IT-підприємництвом, організовує форуми. Запорізька міська рада віддала низку дрібних підрядів цій фірмі під час проведення “It forum”. Ініціатором форуму був Марк Марченко – брат заступника голови Запорізької облради – Владислава Марченка, який обрався від партії “Самопоміч”. Водночас Євген Шаленний на місцевих виборах 2015 року балотувався від партії “Самопоміч”. Потім він був помічником у депутатки Запорізької міської ради 7го скликання від “Самопомочі” Дар’ї Трюхан.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі