У Запоріжжі знову намагаються розпочати будівництво автомийки без дозволу

Зображення завантажується

Місцеві мешканці повідомляють, що нещодавно на автостоянку біля будинків по вулиці Автозаводська 16-16А приїхали якісь люди і почали наносити розмітку під будівництво. Це привернуло увагу мешканців, які вийшли і поцікавилися, що тут відбувається 

Як пояснив один із чоловіків, ця ділянка надана під будівництво автомийки і у нього є дозвіл. Він показав проєкт і рішення міської ради Запоріжжя від 30 вересня 2020 року. Однак у цьому рішенні не йдеться про будівництво саме автомийки, там написано будівництво торгово-побутового комплексу. А сама ділянка розташовується на зеленій зоні та на двох третіх площі автостоянки. 

“Запорізький центр розслідувань” вже писав про цю ситуацію в 2021 році. Тоді ділянку надали в оренду до 2030 року фірмі “Кайрос 2020”. Саме це рішення чоловік показав мешканцям будинків і цього разу. 

Головне питання стоїть у тому, що ділянка, на яку претендують забудовники, знаходиться в зоні Ж-4 – зона змішаної багатоквартирної багатоповерхової житлової та громадської забудови. У цій зоні дозволено будувати торгові центри та підприємства побутового обслуговування. Цільове призначення земельної ділянки за зонінгом потрапляє в розділ – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для розміщення торговельно-побутового комплексу.

Об’єкти автосервісу (СТО, АЗС, ремонтні майстерні автосервісу, автомийки та інше) дозволено будувати у зоні Ж-1, яка якраз знаходиться через дорогу.

По словам місцевих мешканців, чоловік, що показував рішення та проєкт будівництва, намагався “задобрити” мешканців новим дитячим майданчиком, але це не призвело до бажаного результату – люди не погодились і викликали поліцію. 

Довідка: Власником фірми “Кайрос 2020” є Олена Єгорова. Основним видом діяльності зазначено купівлю-продаж власного нерухомого майна. Цікаво, що офіційно зареєстрований телефонний номер фірми повністю збігається з телефонним номером іншої фірми – Солар Енерджі Альянс. Бенефіціаром цієї фірми є Олег Шурма, брат колишнього директора комбінату “Запоріжсталь” Ростислава Шурми. А засновником – АТ “ЗНВКІФ “Геліос”, керівником якого до листопада 2021 року був сам Ростислав Шурма.

Крім того, раніше у 2020 році, кінцевим бенефіціаром та керівником фірм “Кайрос 2020” та Солар Енерджі Альянс” була одна людина – Яніна Кравченко.

Людина, що показувала документи цього разу, є Віталієм Малтизом. Це директор та засновник товариства “Аметист” Малтиз і компанія”, колишній керівник товариства “Нікітіч і компанія “Ломбард Капітал” та товариства “Партнер” Попов і компанія”, що раніше мало назву “Ломбард “Партнер”.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі