У Запоріжжі суд ухвалив “умовне” пенсіонерці за “класс!” проросійським дописам Царьова

Зображення завантажується

У Запоріжжі пенсіонерка отримала умовне покарання за вподобання і поширення проросійського допису в нині заборонених “Однокласниках”. Жінка уклала угоду з прокурором і уникнула ув’язнення. 

У грудні, Комунарський райсуд ухвалив умовне покарання для пенсіонерки, що поставила “класс” і поширила допис в “Одноклассниках”. Так, у ході досудового розслідування встановили, що бувши проросійськи налаштованою, жінка відшукала, вподобала і поширила допис зі сторінки Олега Царева. 

Нагадаємо, що Царьов був народним депутатом протягом чотирьох скликань, з 2002 до 2014 року, стало перебуваючи в Партії регіонів. В її лавах він постійно займав проросійську позицію, обстоюючи інтереси РФ. 2014му році Олег Царьов втік до Росії, де зараз є постійним спікером різних пропагандистських шоу. 

Жінка поставила “класс!” цьому допису, який на скріншоті. 

Скріншот зі сторінки обвинуваченої

За алгоритмом “Однокласників”, коли користувачі мережі ставлять “класс!” якомусь контенту, то ці дії відображуються на їх особистих сторінках. 

Слідство розцінило цей “класс!”, як дії, що підпадають під прийняту після початку вторгнення статтю 436-2 Кримінального кодексу – “виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників”

За це суд визнав жінку винною і призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. Однак, прокурор заявив клопотання про затвердження угоди визнання винуватості. Відтак, угода укладена між прокурором і обвинуваченою звільняє жінку від покарання з випробуванням строком на 2 роки.

Ми дослідили сторінку обвинуваченої і побачили, що кожен другий допис, який поширила і вподобала жінка присвячений підтримці війни Росії проти України. Ось кілька прикладів:

Ми не оприлюднюємо ПІБ засудженої через те, що вона не є публічною особою і не займає важливі посади. Особливо зацікавлені громадяни можуть встановити її особистість тим же шляхом, яким користуємось ми, як журналісти.

Читайте: “Ставь галочку здесь”: “Референдум” на Запоріжжі і роль у ньому колаборантів

У Запоріжжі виділили 21 мільйон гривень на генератори – огляд

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі