Скандал із недопуском у «підземну школу» гімназії №107: призначено нового директора

Зображення завантажується

Звільнену директорку гімназії №107 Галину Ємельянову так і не поновили на посаді – попри вимоги батьків. Навчальний заклад вже має нового керівника, а старий пішов до суду оскаржувати своє звільнення

У січні журналіста Костянтина Алєксєєнка не пустили під час повітряної тривоги до «підземної школи», що відноситься до гімназії. Тоді його відправили в звичайне укриття поруч. Наступного дня керівницю закладу звільнили. Батьки виступили проти: вони проводили зустрічі з владою, агітацію у соцмережах, залучили депутатів міськради.

Зараз звільнена директорка гімназії Галина Ємельянова оскаржує своє звільнення в Комунарському районному суді, перше засідання призначене на 17 квітня на 14.00. 

А днями стало відомо, що гімназія №107 має нового директора – Дмитра Кошеля. Про це повідомила депутатка Катерина Звєрєва після засідання профільної комісії міськради. 

Нового очільника обрав консультативно-дорадчий орган, спеціально створений, щоб призначати керівників шкіл. Кандидатура не обговорювалася з педагогами і батьками, стверджує Катерина Звєрєва.

На засіданні комісії з питань освіти обговорили ще одне питання стосовно протирадіаційних укриттів-«підземних шкіл» – їх роботу без введення в експлуатацію. Нагадаємо, наразі жодна з уже відкритих «підземних шкіл» не має офіційного дозволу на роботу. Їх запустили у так званому «тестовому режимі», який погодила Рада оборони Запорізької області. 

Як пише Катерина Звєрєва, директорка міського департаменту освіти Марина Макухіна посилається на згоду батьків учнів. Таким чином, відповідальність за життя дітей у навчальних закладах, що не були введені в експлуатацію, покладається саме на них. 

Також вам буде цікаво:

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі