Міжнародні фонди продовжують підтримку вимушено переселених жінок у Запоріжжі – можливості у квітні

Зображення завантажується

Нові можливості для працевлаштування, плюс юридична та психологічна підтримка. За фінансування міжнародних структур у Запоріжжі продовжують діяти старі програми для ВПО та відкриваються нові. “Запорізький центр розслідувань” розповідає про дві з них, доступні у квітні

Центр підтримки для вимушено переміщених жінок відкрила громадська організація “Центр “Побратим”. До початку повномасштабного вторгнення вони підтримували жінок, що постраждали від війни, у Мелітополі. Тепер, за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН організація відкрила спеціальний центр у Запоріжжі.

Три базові можливості, які надає нова установа – юридичні послуги, психологічна підтримка та перенавчання. Зокрема, жінкам пропонують пройти онлайн-курси з SMM або бухгалтерії ФОП. Ті, хто перебуває у Запоріжжі, можуть очно навчитися масажу (в обласному центрі перебуває багато людей, які потребують реабілітації) або шиттю.

Юристи центру пропонують допомогу у складанні позовів щодо прав ВПО або консультації щодо працевлаштування тощо. Психологічну підтримку надають спеціалісти, з якими можна працювати онлайн або офлайн. 

Щоб скористатися послугами центру, достатньо заповнити анкету

Тим часом Представництво Датської Ради у справах біженців в Україні підтримало проєкт для підтримки всіх запоріжанок. Благодійний фонд “Позитивні Жінки Запоріжжя” проведе тренінги, які мають допомогти учасницям розпочати власний бізнес. Проєкт фінансує Гуманітарний фонд для України (UHF).

Навчатимуть фінансовій грамотності, діловим навичкам, започаткуванню власної справи. Аби визначитися із галуззю діяльності, можна буде також пройти тренінг із профорієнтації. 

Під час навчання можна буде скласти власний бізнес-план. Його, по-перше, прокоментують професіонали. По-друге, три найкращі плани отримають за проєктом стартове фінансування – по 21 тис. грн. 

Зареєструватися на участь можна до середини травня за телефоном 38 (093) 2574864 або через форму.

Читайте також: “У Запоріжжі жінки отримали більш ніж 1,5 млн грн на власний бізнес

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі