Міська рада скликала запорізьких школярів на районний захід з Куртєвим

Зображення завантажується

В розпорядженні “Запорізького центру розслідувань” опинився документ, згідно з яким учнів навчальних закладів запросили до участі в заході, під час якого треба було висаджувати квіти

У документі сказано, що Департамент освіти та науки Запорізької міськради, згідно із розпорядженням Запорізького міського голови від 11 квітня 2023 року, запрошує до участі в районному заході “Код переможців”, який відбувся 23 травня в сквері Театральному, що розташований в Олександрівському районі.

Від навчальних закладів запрошували учнів 4, 9 та 11 класів, які повинні бути вдягненими у вишиванки – по 20 людей від кожного навчального закладу. Із собою школярам та педагогам також треба мати рукавички, вологі серветки, питну воду та головний убір, адже за сценарієм заходу “Код переможців” вони висаджуватимуть квіти.

Відзначимо, що в Телеграм-каналі Анатолія Куртєва, який виконує обов’язки мера Запоріжжя, 23 травня розміщена публікація про захід із назвою “Код нації”, який відбувся в Олександрівському районі міста. Брали участь у ньому учні 4, 9 та 11 класів, був присутнім також і сам Анатолій Куртєв.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі