Кальцев старший продає ділянку за 4 мільйони гривень на Великому Лугу

Зображення завантажується

Депутат облради Сергій Кальцев продає свою ділянку за понад 4,1 мільйона гривень на Великому Лугу. Оголошення про продаж розміщена на сайті DOM.RIA.

1 липня на майданчику нерухомості DOM.RIA опублікували оголошення про продаж ділянки з виходом на берег Дніпра по вулиці Санаторній, 4а, що на Великому Лугу. Його офіційна площа становить 32 сотки, проте в оголошення додають, що в вартість входить 3 сотки за сервітутом і 3 сотки, які знаходяться в оренді.

Таким чином, ділянка загальною площею 38 соток з підведеними комунікаціями (електрика і газ) продається за 150 тисяч доларів або понад 4,1 мільйона гривень *

За зонінг частина ділянки перебувати в зоні Ж-1 (садибна забудова), а друга частина в КВТ-III – зона установ відпочинку і туризму. А по генплану це зона садибної забудови і об’єктів рекреації.

Згідно Держреєстру прав на нерухоме майно, земля належить депутату Запорізької облради Сергію Кальцеву. Держакти на землю він отримав ще в 2005 році. Спочатку, це було 4 окремих ділянки, які пізніше об’єднали в одну загальну територію. Техдокумент на об’єднання видали в жовтні 2016- го.

Крім того, в жовтні 2020 року, Кальцев зареєстрував право власності на недобудований житловий будинок. Зараз на території знаходиться фундамент оточений парканом.

Нагадаємо, що раніше Сергій Кальцев судився з забудовником за порівнянну суму – трохи менше чотирьох мільйонів, – через ремонт затопленої квартири в елітному київському ЖК. Про це більш детально в нашій іншій публікації.

*Курс валюти на 22 липня 2021 року.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі