Благодійний квіз: Як у Запоріжжі збирають гроші на ЗСУ
Щодень потреби наших захисників зростають, а збирати донати стає все важче. Проте волонтери й активні жителі Запоріжжя не опускають руки, а постійно придумують креативні способи зборів. Сьогодні “Запорізький центр розслідувань” розповідає про одну з таких ініціатив – благодійний квіз, організатори якого заохочують донатити співгромадян
Квізи, брейншторми чи гра “Що? Де? Коли?” відомі багатьом ще з дитинства. У Запоріжжі до повномасштабного вторгнення ігри проводились приблизно раз на тиждень. Після вторгнення вони на час припинилися, однак нещодавно зʼявилися знову, з новою місією – зібрати кошти на ЗСУ.
Як це працює
Благодійні квізи проводять у різних запорізьких закладах. Про час і місце повідомляють заздалегідь у Facebook. Кожна гра унікальна, адже відрізняється за тематикою і наповненням. Наприклад, на початку березня гра була присвячена всесвіту Гаррі Поттера. А наступний квіз буде за тематикою кіно.
Зазвичай участь у грі коштує 200 гривень з однієї людини. Водночас, за бажанням, учасники можуть задонатити додатково на актуальний збір під час гри. Всі виручені кошти йдуть на потреби захисників. Організатори залишають гроші лише на мінімальні витрати. Зазвичай це канцтовари – ручки й папір.
Окрім того, під час гри безкоштовно працює фотограф, щоб від неї залишилися не тільки приємні емоції, але й фото на памʼять.
Як я можу бути корисним
Кожний охочий може доєднатися до гри і допомогти збирати на дрони, авто та інші корисні речі для наших захисників. Так, найближчий квіз відбудеться 2 квітня, у вівторок. Тема цієї гри – кіно. Для участі треба заповнити коротку форму.
Як проходить гра
Під час квізу люди розбиваються на команди, тобто кожний гравець має підтримку інших, а не грає сам за себе. Максимальна кількість людей у команді – 8 осіб.
Команда разом працює над питаннями і дає відповіді. За кожну правильну відповідь отримує бали. Команда, що отримала найбільше балів, стає переможцем. Зазвичай за перемогу у грі передбачений приз. Наприклад, на грі, у якій взяли участь наші журналісти, розігрували прапор 151 механізованої бригади, а також унікальні запорізькі шеврони, дизайн для яких створила Наталя Лобач.
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обовʼязково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.
Обговорення