В Запоріжжі впритул до житлового будинку хочуть збудувати автозаправку

Зображення завантажується

В Запоріжжі на минулій сесії міської ради депутати погодили розташування автозаправки поряд з житловим будинком по вулиці Українська. Однак так близько будувати АЗС не можна, а також не можна її взагалі будувати в цій зоні. Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань” з посиланням на офіційний сайт міськради

На 8й сесії Запорізької міської ради, що відбулася 29 вересня, депутати проголосували за затвердження Детального плану території для ділянки на пересічені вулиці Української, 29 та Прибережній автомагістралі.

Як йдеться з проекту рішення, підставою розроблення Детального плану території стало розташування АЗК та автосалону з приміщеннями передпродажної підготовки автомобілів поряд з житловою багатоповерхівкою.

У проекті рішення сказано, що відповідно до плану зонування земельна ділянка розташована у зоні Ж-4 – «зона мішаної багатоквартирної багатоповерхової житлової забудови та громадської забудови» і в цій зоні можна розташовувати АЗС, але за умови обов’язкового розроблення детального плану території.

Однак, якщо ми заглянемо в зонування і подивимося на зону Ж-4, то серед допустимих видів використання не побачимо АЗС. Можна розташовувати готелі, ветеринарні пункти, майстерні, пожежні депо та частини, підземні та наземні гаражі, об’єкти інженерної інфраструктури, що пов’язані з експлуатацією будівель і споруд зони, а також гостьові відкриті стоянки для тимчасового зберігання автотранспорту.

Розроблення ДПТ фінансує фірма «Піонер Девелопмент». Бенефіціаром є Віталій Антонов, який є також власником компанії “Окко-Схід”, тож є ймовірність, що саме заправка “Окко” буде побудована на цій земельній ділянці. 

До речі, “Запорізький центр розслідувань” вже писав про це ДПТ. У 2019 році його погодив виконком, однак ми тоді писали, що таке рішення може приймати тільки міська рада. Окрім того, розташування заправки поряд з житловим будинком по вулиці Української,29 суперечить нормам безпеки. Відстань від АЗС до будинку має становити мінімум 100 метрі, а тут є тільки 30-40 метрів.

Читайте також: В Запоріжжі проти “Міста для людей” порушили провадження за шахрайство, – голова ОСББ

Можна розташовувати готелі, ветеринарні пункти, майстерні, пожежні депо та частини, підземні та наземні гаражі, об’єкти інженерної інфраструктури, що пов’язані з експлуатацією будівель і споруд зони, а також гостьові відкриті стоянки для тимчасового зберігання автотранспорту.

Можна розташовувати готелі, ветеринарні пункти, майстерні, пожежні депо та частини, підземні та наземні гаражі, об’єкти інженерної інфраструктури, що пов’язані з експлуатацією будівель і споруд зони, а також гостьові відкриті стоянки для тимчасового зберігання автотранспорту.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі