Українська влада осушила Дніпро та забороняє зайців: ТОП фейків росіян

Зображення завантажується

Російська пропаганда – безглузда і нещадна. У спробах очорнити Україну росіяни не гидують жодними методами: використовують колишніх проросійских нардепів, давлять на думки релігійних людей, а також маніпулюють інформацією про екологію

У цій добірці – найдурніші фейки росіян, які вони вкидували останнім часом.

КИЇВ ОСУШИВ ДНІПРО

Колаборант із запорізькою пропискою Володимир Рогов видав черговий перл: виявляється, що річка Дніпро обміліла не просто так: “В последнее время резко обмелел Днепр – и обмелел не просто так. Это косвенно подтверждает, что украинские войска готовятся к форсированию Днепра в районе Каховского водохранилища. Одним из направлений для высадки десанта может стать Энергодар и Запорожская АЭС […] Уменьшение стока воды в Днепре – это искусственный процесс, организованный киевской властью путём постепенного перекрытия гидротехнических затворов ГЭС на плотинах Днепровского каскада в верховьях, включая Кременчугскую и ДнепроГЭС”.

Вода у Дніпрі дійсно сильно відійшла. Про ці процеси вже давно б’ють в набат українські екологи: у 2020 році на “Українській правді” вийшла стаття голови Держекоінспекції України Андрія Мальованого “Що вбиває головну річку України і як цьому запобігти”, в якій посадовець розповідає про критичний стан Дніпра через хімічне забруднення води, обміління і втрату біологічного різноманіття.

Запорізькі журналісти вже у 2023 році поспілкувалися із доктором біологічних наук Олександром Рильським. Він розповів про російський слід, який також винен у цьогорічному обмілінні Дніпра: окупанти обстріляли Каховську ГЕС, і пошкодили запірні шандори. Тоді ж російські ЗМІ розтрубили про те, що налагоджують постачання води з Дніпра на Мелітопольщину.

УКРАЇНЦІ ЗАБОРОНЯЮТЬ ЗАЙЦІВ

На кремлівському рупорі “Комсомольская правда” вийшла колонка за авторством когось на ім’я Алєксандр Грішин, який стверджує, що в Україні під заборону підпадають звичайні сірі зайці, бо вони мають назву “русаки”: “После череды переименований в ходе борьбы со всем русским, в том числе и с названиями, очередной жертвой украинской власти пал заяц-русак (заєць-русак). А вот мимо зайца-беляка (заєць-біляк) эта пуля просвистела мимо”.

Як джерело Алєксандр бере телеканал “1+1”, де нібито під час новин на рухомому рядку проінформували: “Зайця сірого заборонять називати зайцем русаком – Верховна рада”.

Мало того, що пропагандист не дає прямого посилання на цю інформацію, так ще й сам сумнівається у цьому: “Официальных подтверждений этой новости пока не было, но, согласитесь, она как нельзя лучше ложится во всю логику действий в незалежной”.

Окремо відзначимо, що на теренах інтернету жодної інформації про заборону назви “заєць русак”, окрім вищезгаданої статті, немає.

НОВА РЕЛІГІЯ В УКРАЇНІ

У росіян не вийшло нагодувати аудиторію “денацифікацією” та “десатанізацією” України, тож вирішили спробувати щось новеньке, і тому перли з “Комсомольской правди” не закінчуються. За заявою пропагандистів, в Україні створюють нову релігію – “бандеро-язичєство”. Сильно, нічого не скажеш.

За заявкою “експерта” – професора Московського державного лінгвістичного університету та керівника правозахисного центру Всесвітнього російського народного собору Романа Силаньтьєва – нова релігія містить повну мішанину: “Там в основе неоязычество. Причем вполне себе сатанинского характера. Так что если у них, не дай бог, все получится и они там лет 10-20 еще протянут, то у них будет эзотерический нацизм”.

Також “експерт” називає Православну церкву України “розкольниками” та “сектою”, підкреслюючи, що вона “порошенківська” через те, що начебто гоніння РПЦ почалися після того, як Петро Порошенко став президентом у 2014 році.

За заявою пропагандистів, лише руська армія може зупинити царювання нової релігії:

Відзначимо також, що саме Роман Сіланьтєв підтакував словам Рамзана Кадирова про те, що Росія в Україні воює проти сатанізму.

ЦЕРКВА САТАНИ ЗАПРОСИЛА УКРАЇНЦІВ 

Росіяни вважають, що вони – народ-богоносець, тож тема релігії для них сакральна. Ось і колишній нардеп-колаборант Ілля Кива стверджує, що на 10-річчя The Church of Satan були запрошені українці: “Это будет крупнейший съезд сатанистов в истории. […] После запрета русской православной церкви и захвата – осквернения храмов раскольниками, логическое продолжение деградации украинского общества. Какие еще нужны доказательства сегодняшнего противостояния и битвы русских с дьяволом?!!!

Дійсно, Церква сатани оголосила про проведення заходу SatanCon 2023, яке відбудеться у Бостоні з 28 по 30 квітня. Втім, на офіційній сторінці немає жодної заяви про запрошених українців. На сайті, присвяченому заходу, будь-хто може придбати квитки, а єдиною умовою є дотримання ковідних заходів безпеки: носіння маски та підтвердження вакцинації проти COVID-19.  

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі